‫چگونه می توان نسخه ی آزمایشی The Division را بازی کرد؟‬

آکاایران: ‫چگونه می توان نسخه ی آزمایشی The Division را بازی کرد؟‬

آکاایران: اگر می‌خواهید نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division که اواخر همین هفته منتشر می‌شود را تجربه کنید، چند راه کار به شما معرفی می‌کنیم.

به گزارش آکاایران: نسخه‌ی آزمایشی بازی The Division در تاریخ ۸ بهمن ماه (۲۸ ژانویه) برای کنسول «ایکس‌باکس وان» (Xbox One) و در تاریخ ۹ بهمن ماه (۲۹ ژانویه) برای «پلی‌استیشن۴» (PlayStation 4)‌ و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود و تا ۱۱ بهمن ماه (۳۱ ژانویه) ادامه خواهد داشت.

در حالی که زمان در نظر گرفته شده برای انجام نسخه‌ی آزمایشی کم است، کاربران دو روز قبل از شروع زمان مشخص شده می‌توانند فایل‌های این بازی را دانلود کنند تا در زمان شروع نسخه‌ی آزمایشی نیازی به دانلود فایل‌ها نداشته باشند.

همچنین مشخص شده که نسخه‌ی آزمایشی ۲۶ گیگابایت حجم خواهد داشت. پس به این موضوع توجه کنید که حافظه‌ی خالی روی کنسول‌های بازی و یا کامپیوتر وجود داشته باشد. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که تنها کاربرانی می‌توانند این نسخه را تجربه کنند که کد نسخه‌ی آزمایشی این بازی را داشته باشند.

این کد با پیش‌خرید بازی برای کاربران ارسال خواهد شد. البته اگر نمی‌خواهید تا قبل از عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی آن‌را خریداری کنید، می‌توانید صفحه‌های توییتر، فیسبوک و ایسنتاگرام این عنوان را دنبال کنید. سازندگان بازی گفته‌اند که کدهایی را برای دریافت نسخه‌ی آزمایشی در این شبکه‌های اجتماعی قرار خواهند داد تا افراد بیشتری بتوانند این نسخه را تجربه کنند.

البته با ثبت نام در سایت رسمی این بازی هم می‌توانید شانس خود را برای دریافت نسخه‌ی آزمایشی امتحان کنید. شرکت «یوبی سافت» (Ubisoft) با در نظر گرفتن بازی کننده‌هایی که نسخه‌ی آزمایشی را بازی می‌کنند، افراد بیشتری را برای بازی کردن این نسخه دعوت خواهد کرد. پس باید مرتب به سایت این بازی سربزنید تا اگر نسخه‌ی آزمایشی برای شما ارسال شده بود، بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن آن را دریافت کنید.

البته این احتمال هم وجود دارد که شرکت یوبی سافت مدت زمان استفاده از نسخه‌ی آزمایشی را تمدید کند. این شرکت دو بار مدت زمان استفاده از نسخه‌ی آزمایشی بازی Rainbow Six: Siege را تمدید کرد. پس این احتمال هم وجود دارد که در دوره‌های بعدی که برای تجربه‌ی نسخه‌ی آزمایشی این بازی اعلام می‌شود، بتوانید دعوت نامه‌های نسخه آزمایشی The Division‌ را دریافت کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌برای تجربه‌ی نسخه نهایی این عنوان باید سیستمی با حداقل مشخصات سخت افزاری زیر داشته باشید:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۶۴ بیتی

پردازنده: Intel Core i5-2400 یا AMD FX-6100

رم: ۶ گیگابایت

کارت گرافیکی: NVIDIA GeForce GTX 560 با دو گیگابایت رم یا کارت گرافیکی AMD Radeon HD 7770 با دو گیگابایت رم

دایرکت ایکس ۱۱

فضای خالی روی هارد: ۴۹ گیگابایت

اینترنت با حداقل سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه

البته برای اجرای این بازی روی بهترین کیفیت به چنین سیستمی نیاز خواهید داشت:

سیستم عامل: ویندوز ۷، ویندوز ۸٫۱ و ویندوز ۱۰ نسخه‌ی ۶۴ بیتی

پردازنده: Intel Core i7-3770 یا AMD FX-8350

رم: ۸ گیگابایت

کارت گرافیکی: NVIDIA GeForce GTX 970 یا AMD Radeon R9 290

دایرکت ایکس ۱۱

فضای خالی روی هارد: ۴۰ گیگابایت

اینترنت با حداقل سرعت ۵۱۲ کیلوبیت برثانیه

در کنار منتشر شدن سخت افزار موردنیاز این بازی، یوبی سافت لیستی از کارت‌های گرافیکی که برای اجرای این عنوان مناسب هستند را هم منتشر کرده است:

GeForce GTX500 series: GeForce GTX560 (2 GB VRAM) or better

GeForce GTX600 series: GeForce GTX660 or better

GeForce GTX700 series: GeForce GTX760 or better

GeForce GTX900 Titan series: GeForce GTX960 or better

Radeon HD7000 series: Radeon HD7770 (2 GB VRAM) or better

Radeon 200 series: Radeon R7 270 or better

Radeon 300/Fury X series: Radeon R7 370 or better


منبع :

تبلیغات