loading...
‫سر به هوا: ZType را بازی کنید!‬

آکاایران: ‫سر به هوا: ZType را بازی کنید!‬

آکاایران: سبک بازی های امروزی خیلی یکنواخت شده است، تقریبا اکثر بازی های جدید شبیه به بازی X هستند و ایده نویی نمی بینیم. امروز اما یک بازی زیبا را تجربه کردیم که به محض اولین دور بازی کردن تصمیم گرفتیم آن را با دوستان خودمان در ترنجی به اشتراک بگذاریم، در ادامه با ترنجی همراه باشید تا بازی چندپلتفرمه ZType را با هم ببینیم، گقتنی است این بازی تحت وب هم طراحی شده و بدین معنی است که شما لزوما نیاز به موبایل هوشمند برای بازی کردن آن ندارید.

به گزارش آکاایران: این بازی سبک و ساده گیم پلی متفاوت و جالبی دارد، سلاح شامل کیبردتان است و اهداف را که کلمات هستند را باید پیش از آنکه به شما برسند با سرعت تایپ بالای خود، نابود کنید!

این بازی بسیار هوشمندانه طراحی شده است و در آن از یک کیبرد برای سرگرم شدن استفاده شده که البته کمی با کیبردی که با آن در ترنجی نظر می گذارید فرق دارد! اینجا هیچ اصلاح کننده یا پیشنهاد دهنده لغت یا دستور زبان وجود ندارد، شما اینجا سوایپ هم ندارید و فکر می کنم همین سبب امتیاز های ضعیف شخص بنده شده است! اینجا فقط سرعت عکس العمل شماست که به کمکتان خواهد رسید و هیچ گزینه کمکی وجود ندارد.

ZType توسط Dominic Szablewski از لابراتوار PhobosLab طراحی شده است که به صورت تحت وب در سال ۲۰۱۱ توسعه داده شده است و سال پیش برای موبایل باز طراحی شد.

اگر دوست دارید این بازی را تجربه کنید هم اکنون می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

دانلود بازی Ztype

بازی Ztype تحت وب

دانلود بازی Ztype برای اندروید

دانلود بازی Ztyoe برای ios

به نظر ما این بازی عالی بود. نظر شما درباره این بازی چیست؟

منبع :

تبلیغات