‫شرکت EA غرفه و کنفرانس رسمی در نمایشگاه E3 2016 نخواهد داشت‬

آکاایران: ‫شرکت EA غرفه و کنفرانس رسمی در نمایشگاه E3 2016 نخواهد داشت‬

آکاایران: Electronic Arts اعلام کرده است که در جریان نمایشگاه E3 2016 که بزرگ‌ترین رویداد بازی‌های ویدئویی در سال خواهد بود، کنفرانس رسمی و همچنین غرفه‌ای نخواهد داشت و تنها در روز یکشنبه قبل از شروع این نمایشگاه، کنفرانسی خبری خواهد داشت.

به گزارش آکاایران: برخلاف انتظارات شرکت الکترونیک آرتز طبق روال هر ساله خود، امسال در E3 2016 کنفرانسی نخواهد داشت و تنها کنفرانسی خبری در روز قبل از شروع این مراسم، با عنوان EA Play خواهد داشت که در روز یکشنبه ۱۲ ژوئن که در سالن نوکیا کلاب، در کنار محل برگزاری این نمایشگاه برگزار خواهد کرد. با این وجود EA اعلام کرده است که جلسات خصوصی در جریان این رویداد خواهد داشت.

در E3 2015 شرکت Bethesda اولین حضور خود در این نمایشگاه سالانه و در یکشنبه قبل از شروع مراسم را داشت و چون کنفرانس EA در ظهر برگذار می‌شود، اگر Bethesda تصمیم به برگزاری کنفرانسی داشته باشد، تداخلی با کنفرانس خبری این شرکت به وجود نخواهد آمد.

الکترونیک ارتز این سالن را از 12 تا 14 ژوئن کرایه کرده است و قصد دارد در طی این مدت تمامی علاقه‌مندان به این سالن سربزنند و عناوین جدید این شرکت را تجربه کنند و محصولات این شرکت را خریداری کنند. یک رویداد مشابه نیز در شهر لندن برگزار خواهد شد.

یکی از نمایندگان این شرکت گفته است که فضای سالن محدود است و علاقه‌مندان باید اقدام به تهیه بلیت های رایگان نمایند. همچنین اعلام شده است که جزئیات بیشتری از EA Play در ماه‌های آینده منتشر خواهد شد.

‫شرکت EA غرفه و کنفرانس رسمی در نمایشگاه E3 2016 نخواهد داشت‬

منبع :

تبلیغات