‫Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است‬

آکاایران: ‫Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است‬

آکاایران: «مایکل انسل» (Michel Ancel) سازنده‌ی بازی Beyond Good and Evil در صحبت‌هایی جدید به این موضوع اشاره کرده که قسمت دوم این عنوان همچنان دردست ساخت است.

به گزارش آکاایران: شرکت «یوبی سافت» (Ubisoft) می‌تواند با نمایش بخش‌های جدید از Beyond Good and Evil 2 در E3 آینده، کاربران را هیجان‌زده کند. قسمت اول این بازی که در سال ۲۰۰۳ راهی بازار شد امتیازهای بسیار خوبی به‌دست آورد، اما با فروش خوبی مواجه نشد. البته یوبی سافت در سال ۲۰۱۱ نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این عنوان را هم راهی بازار کرد.

به‌تازگی «تیم شیفر» (Tim Schafer) سازنده‌ی بازی‌های The Secret of Monkey Island، Grim Fandango و Brütal Legend از استودیوی Double Fine در برنامه‌ای به نام Devs Play که خودش آن را درست می‌کند، از مایکل انسل درباره‌ی Beyond Good and Evil 2 سوال می‌پرسد. انسل درجواب شیفر می‌گوید: “شاید بهتر باشد همچنان قسمت اول را بازی کنید. قسمت اول آنقدر خوب بود که کار ما برای ساخت قسمت دوم بسیار سخت شده است. ما هنوز روی ساخت این بازی کار می‌کنیم، اما روند تولید به سختی ادامه پیدا می‌کند. از آنجایی که روی یک بازی دیگر هم کار می‌کنم، مدیریت دو بازی به صورت همزمان بسیار سخت است.”

‫Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است‬

لازم به ذکر است که مایکل انسل خالق مجموعه بازی‌های Rayman هم به شمار می‌رود و با ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی این مجموعه‌ بازی‌ها، تحول بزرگی در دنیای بازی‌های کامپیوتری به وجود آورد.


منبع :

تبلیغات