‫معرفی بازی Can Knockdown 3؛ یک چالش سخت هدف گیری‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی بازی Can Knockdown 3؛ یک چالش سخت هدف گیری‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی بازی Can Knockdown 3؛ یک چالش سخت هدف گیری‬
,Can Knockdown 3 دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,Can Knockdown 3 دانلود بازی ,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی بازی Can Knockdown 3؛ یک چالش سخت هدف گیری‬

آکاایران: بازی محبوب استودیوی اینفینیت دریمز، بالاخره پس از مدت های طولانی به پلتفرم ویندوزفون پا گذاشت. Can Knockdown 3 یک بازی جذاب مبتنی بر قوانین فیزیک است که باید در آن، توپ های بیسبال را با نهایت دقت و قدرت به سمت قوطی های حلبی پرتاب کنید.

به گزارش آکاایران: در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

فیزیک باورنکردنی Can Knockdown 3، هر گیمری را مات و مبهوت خودش می کند. در 60 مرحله چالش برانگیز این بازی، هدف سرنگون کردن تمام قوطی های حلبی است که روی هم سوار شده اند.

,Can Knockdown 3 دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,Can Knockdown 3 دانلود بازی ,[categoriy]

باید هدف بگیرید، قدرت را تنظیم کنید و پرتاب تان را به سوی نقطه درست انجام دهید که تمام قوطی ها سرنگون شوند. اما بازی به این سادگی ها که فکرش را می کنید نیست.

بعضی قوطی ها ممکن است جلوی چشم و ثابت باشند، اما قوطی هایی هم هستند که باید از پشت یک مانع یا هنگامی که در حال حرکتند به سمتشان شلیک کنید. بعضی قوطی ها هم حاوی مواد منفجره هستند تا با پرتاب به سوی آنها، با موج انفجاری که ایجاد می کنند بتوانید قوطی های بیشتری را به زمین بیندازید.

توپ ها هم در Can Knockdown 3 همیشه ثابت نیستند؛ ممکن است از یک طرف صفحه، به طرف دیگر قل بخورند. بنابراین هدف گیری دقیق و تنظیم زمان پرتاب، مهم ترین عوامل پیشروی شما در بازی و حل معماهای مراحل هستند.

در نسخه رایگان بازی می توانید ۶۰ مرحله را تجربه کنید، اما اگر خواستار معماهای سخت تر و مراحل بیشتر باشید، بازی یک نسخه کامل با صد مرحله اضافی هم دارد که با 1.99 دلار پرداخت درون برنامه ای قابل خریداری است.

در هدف گیری ادعا دارید؟ همین حالا Can Knockdown 3 را در موبایل هایتان نصب کنید و مهارتتان را به رخ کل دنیا بکشید.
Can Knockdown 3

  • قیمت : رایگان
  • سازنده : .Infinite Dreams Inc
  • سیستم عامل : iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم : 54 / 65 / 60 مگابایت

دانلود

  • اپ استور
  • گوگل پلی
  • کافه بازار
  • ویندوزاستور

منبع :

‫معرفی بازی Can Knockdown 3؛ یک چالش سخت هدف گیری‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات