‫GTA 5 بیش از ۶۰ میلیون نسخه فروخته است‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫GTA 5 بیش از ۶۰ میلیون نسخه فروخته است‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫GTA 5 بیش از ۶۰ میلیون نسخه فروخته است‬
,بازی،gta 5,[categoriy]

آکاایران: ‫GTA 5 بیش از ۶۰ میلیون نسخه فروخته است‬

آکاایران: شرکت بازی‌سازی تیک‌تو، مالک استودیوی بازی‌سازی راک‌استار و برند 2K Games، جدیدترین آمار و ارقام مالی خود را منتشر کرده است. در آمار منتشر شده، موفقیت بسیار زیاد قسمت پنجم مجموعه بازی‌های Grand Theft Auto یا همان جی‌تی‌ای به چشم می‌خورد.

به گزارش آکاایران: در آمار تیک‌تو آمده است که جی‌تی‌ای ۵ موفق شده است بیش از ۶۰ میلیون نسخه روی تمام پلتفرم‌ها بفروشد. بازی در شهریور ماه سال ۱۳۹۲ روی دو پلتفرم ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ عرضه شد. با این حال، تا به امروز بازی به غیر از این دو پلتفرم، روی کنسول‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان، و هم‌چنین روی کامپیوتر هم عرضه شده است.

,بازی،gta 5,[categoriy]

آمار فروش بخش آنلاین جی‌تی‌ای ۵ (GTA Online) هم بسیار خوب گزارش شده است. طبق گفته‌های تیک‌تو، بازی NBA 2K16 هم توانسته است ۶ میلیون نسخه بفروشد که نسبت به شماره‌ی سال گذشته، ۷۲ درصد بیشتر است. نسخه‌ی موبایل NBA جدید هم نسبت به شمار‌ه‌ی قبلی‌اش ۶۰ درصد بیشتر فروخته است.

شرکت تیک‌تو هم‌چنین امیدوار است تا با عرضه‌ی دو بازی «مافیا ۳» و Battleborn، سود سه ماهه‌ی سال مالی بعدی خود را هم تضمین کند. شرکت تیک‌تو هم‌چنین گفت که بازی‌های متعددی در دست ساخت دارند که رونمایی نشده‌اند. امیدواریم که این بازی، ساخته‌ی استودیوی راک‌استار گیمز باشد.


منبع :

‫GTA 5 بیش از ۶۰ میلیون نسخه فروخته است‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات