‫بزرگترین مدل لگوی جهان : ماکت مقیاس کامل هواپیمای جنگنده X-Wing‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بزرگترین مدل لگوی جهان : ماکت مقیاس کامل هواپیمای جنگنده X ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بزرگترین مدل لگوی جهان : ماکت مقیاس کامل هواپیمای جنگنده X
,[categoriy]

آکاایران: ‫بزرگترین مدل لگوی جهان : ماکت مقیاس کامل هواپیمای جنگنده X

آکاایران: Jedi Master یک شخصیت کارتونی و گونه ای ناشناخته، یک بار بیان کرد: "اندازه ها اهمیتی ندارند." اما واضح است که او به لِگوی اخیر ایجاد شده توسط گروه Lego، اشاره نکرده است. با کسب عنوان بزرگ ترین مدل لگوی جهان، این لگو، یک ماکت 1:1 (در اندازه ی واقعی) از هواپیمای جنگنده X-Wing می باشد که توسط واحد R2 تکمیل گردیده است. این لگوی بزرگ، از تعداد 5,335,200 آجر لگویی ساخته شده و با همکاری 32 شرکت سازنده ی لگو، در مدت 17,336 ساعت (در حدود چهار ماه) تکمیل شده است.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این ماکت تمام-سایز، دارای 3.35 متر ارتفاع و 13.1 متر طول و بال هایی به طول 13.44 متر است. وزن آن در حدود 20,865 کیلوگرم می باشد که مشخصا این مدل برای حمل و نقل خیلی سبک نیست.

جشن شروع سریال کارتونی داستان‌های یودا (The Yoda Chronicles)

,[categoriy]
,[categoriy]

این مدل در شهر کلادنو جمهوری چک، برای جشن اکران آینده ی سری انیمیشن سه قسمتی جنگ ستارگان، یعنی تاریخچه Yoda (یا The Yoda Chronicles) ساخته شده است. هواپیمای X-Wing، در حال حاظر در میدان تایمز نیویورک دیده می شود. این مدل در ماه های آینده به لگولند کالیفرنیا برده خواهد شد و در آنجا تا پایان سال خواهد ماند.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

برخلاف لگوی "موتور جهانی Geräts (ابزار)" با مقیاس 1:12.5، که عنوان بزرگ ترین مدل تکنیکی جهان را یدک می کشید، لگوی X-Wing با مقیاس 1:1، در دسترس خریداران قرار نخواهد گرفت. جا دارد که بگوییم گروه Lego، این کار را بر اساس مدل استارفایتر با پنج باله و 1500 آجر قرمز با قیمت 199.99 دلار انجام داده اند.

منبع :

‫بزرگترین مدل لگوی جهان : ماکت مقیاس کامل هواپیمای جنگنده X گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات