کنسول بازی

آکاایران: ‫کنسول بازی PlayStation 4 در برداشت اول‬

آکاایران: بالاخره سونی در یک کنفرانس اختصاصی در نمایشگاه E3، جزئیات جدیدترین کنسول بازی خود را فاش کرد. با این کار، پلی استیشن ۴ از یک لیست بی هویت از مشخصات، به یک کنسول واقعی برای بازی تبدیل شده است. دیروز، سایت Gizmag، زمان کوتاهی را برای کار با این دستگاه بازی در غرفه سونی واقع در نمایشگاه E3 بدست آورد و نکات خوبی را دریافت کرد. آیا واقعا علاقه مند به اطلاع از برداشت اولیه ی این سایت هستید؟ پس در ادامه با بهترین ها در زمین همراه باشید.

کنسول بازی

به گزارش آکاایران: دقایقی را با این کنسول توسط بازی Warframe گذراندیم. اگر نام این بازی برایتان آشناست، به این دلیل می باشد که ورژن کامپیوتری رایگان این بازی در نسخه بتا موجود است. یک بازی چهارنفره شوتر سوم شخص که کارمند سونی گفته آن ها در پی انتشار همزمان این بازی با PS4 هستند.

کنسول بازی

اما این خبر در مورد Warframe نیست. مطمئنا شما می خواهید در مورد PS4 و ویژگی های آن بدانید. این کنسول قطعا نسل بعدی و پیشروی کنسول های بازی سونی است، اما درک کامل این ویژگی برای مدتی طول خواهد کشید.

کنسول بازی

همیشه چندین سال برای توسعه دهندگان طول می کشد تا یاد بگیرند که چگونه باید یک کنسول جدید را به کار گیرند. بنابراین، در حالی که گرافیک PS4 به وضوح یک قدم جلوتر از PS3 است، اما نمی توان این ادعا را کرد این گرافیک چیزی است که پیش از این با این کیفیت دیده نشده بود.

مانند همیشه، نیاز است که زمانِ مخصوص به این محصولات داده شود.

کنترلر جدید DualShock

یکی از بزرگترین ویژگی های جدیدی که علاقمندان به بازی های پلی استیشن 3 در پلی استیشن 4 به آن توجه خواهند کرد، کنترلر DualShock 4 است. این کنترلرها جمع و جورتر به نظر می رسند و نسبت به پیشینیان خود برای در دست نگه داشتن مناسب ترند. دکمه های عملیاتی (مربع، دایره، مثلث، X) همگی در همان جاهای مخصوص به خود قرار دارند. بزرگ ترین آشفتگی این دسته ها، عدم وجود دکمه های شروع/انتخاب است. شما باید از دکمه های اختیاری جدیدی برای دسترسی به آن ها استفاده کنید.

DualShock 4 همچنین به شما یک تاچ پد در قسمت جلو ارائه می دهد. این تاچ پد، مطلوب و مناسب، و ساده برای دسترسی است و ابزار جدیدی را برای بازی کردن در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد.

ما به زودی مطالب بیش تری را از PlayStation 4 برای شما قرار خواهیم داد.

منبع :

تبلیغات