‫رونمایی Valve از جدیدترین طراحی کنترلر Steam در نمایشگاه GDC هفته آینده‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫رونمایی Valve از جدیدترین طراحی کنترلر Steam در نمایشگاه GDC هفته آینده‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫رونمایی Valve از جدیدترین طراحی کنترلر Steam در نمایشگاه GDC هفته آینده‬
,Valve،Steam Controller,[categoriy]

آکاایران: ‫رونمایی Valve از جدیدترین طراحی کنترلر Steam در نمایشگاه GDC هفته آینده‬

آکاایران: Valve جدیدترین طراحی از کنترلر Steam را که اواخر سال گذشته نوید داده بود را بزودی رونمایی خواهد کرد. کنترلر مورد نظر بخشی از پروژه ی بازی living room می باشد که سیستم عامل و سخت افزار Steam را شامل می شود.

به گزارش آکاایران: اگر به یاد داشته باشید اولین نمونه ی طراحی را که Steam به نمایش گذاشت دارای تاچپد در هر دو طرف (که مانند اسپیکرها عمل می کنند) و صفحه لمسی در وسط با چهار کلید بود. در جدیدترین طراحی صفحه نمایش لمسی برداشته شد و به جای آن چهار کلید جهت دار و چهار دکمه ی فعال با برچسب X ،B ،A و Y جایگزین شدند.

,Valve،Steam Controller,[categoriy]

Valve جدیدترین کنترلر خود را در GDC هفته آینده رونمایی خواهد کرد و احتمالاً از لحاظ طراحی تجدیدنظرهایی را قبل از رونمایی اعمال می کند.

منبع :

‫رونمایی Valve از جدیدترین طراحی کنترلر Steam در نمایشگاه GDC هفته آینده‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات