‫حذف پیتر دینکلیج از پروژه ی Destiny‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫حذف پیتر دینکلیج از پروژه ی Destiny‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫حذف پیتر دینکلیج از پروژه ی Destiny‬
,Bungie, destiny, Destiny: The Taken King,[categoriy]

آکاایران: ‫حذف پیتر دینکلیج از پروژه ی Destiny‬

آکاایران: یکی از تغییرات سری جدید بازی Destiny بانجی که قرار از ماه سپتامبر انتشار یابد، صدای Ghost، ربات همرای همیشگی شماست که پیش از این توسط بازیگر سریال تاج‌وتخت، پیتر دینکلیج ضبط شده بود.

به گزارش آکاایران: همانطور که اشاره شد پانزدهم سپتامبر برای انتشار بازی Destiny: The Taken King انتخاب شده است، درواقع یک سال پس از انتشار بازی اصلی. دو بسته‌ی اول DLC، با نام‌های Dark Below و House of Wolves، در زمان انتشار این بازی معرفی شدند اما تا نمایشگاه E3 سال جاری انتشار نسخه‌ی The Taken King تایید نشده بود. اما نمی‌توان گفت عرضه‌ی این نسخه دور از انتظار بود، درواقع بانجی قصد ادامه به انتشار بازی دستینی را تا زمانی که افراد قادر به اجرای آن باشد، دارد یا حداقل یک برنامه‌ی ده ساله برای آن دارد.

,Bungie, destiny, Destiny: The Taken King,[categoriy]

در بازی جدید قرار است نولان نورث گویندگی صدای گوست را به عهده بگیرد. عملکرد پیتر دینکلیج در بازی سرنوشت هیچ گاه مورد قبول واقع نشد. درواقع صدای وی به جای ربات گوست در طی سری آلفای دستینی بسیار یکنواخت و دلخراش بوده است.

بنابراین صدای نولان نورث قرار است جایگزین صدای دینکلیج در تمام طول بازی دستینی شود. لوک اسمیت، مدیر اجرایی دستینی می‌گوید: "ما تمایل داریم که شما با صدای نولان نورث گوست را بشناسید و همراهی آن را از مرحله‌ی یک تا مرحله چهلم به دنبال داشته باشید."


منبع :

‫حذف پیتر دینکلیج از پروژه ی Destiny‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات