‫انتشار بازی Final Fantasy VII برای iOS‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫انتشار بازی Final Fantasy VII برای iOS‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫انتشار بازی Final Fantasy VII برای iOS‬
,game,iOS,[categoriy]

آکاایران: ‫انتشار بازی Final Fantasy VII برای iOS‬

آکاایران: در اواخر سال در نمایشگاه E3 2015، مجموعه‌ی Square Enix خبر از ارائه‌ی بازی کلاسیک و نمادین Final Fantasy VII به دنیای iOS داد. این کمپانی در زمان اشاره شده فقط به فصل تابستان اشاره کرد و هیچ تاریخ مشخصی را اعلام ننمود. اما اگر از علاقمندان به این بازی هستید، باید بدانید که این بازی جذاب اکنون منتشر شده است.

,game,iOS,[categoriy]

به گزارش آکاایران: ولی توجه داشته باشید که بازی فعلا فقط در اپ‌استور آیتونز نیوزیلند وجود دارد، اما انتظار می‌رود به زودی در فروشگاه مجازی آیتونز همه‌ی کشورها دیده شود. به نظر می‌رسد توسعه‌دهندگان زیادی بازار کشورهایی مانند نیوزیلند و استرالیا را برای تست محصولات خود انتخاب می‌کنند، بنابراین همانطور که اعلام شد به زودی شاهد عرضه‌ی عمومی این بازی خواهیم بود.

,game,iOS,[categoriy]

قیمت این بازی 19.99 دلار که عرف بازی‌های Square Enix است، اعلام شده که به طور قابل توجهی گران‌تر از سایر بازی‌های موبایل می‌باشد.


منبع :

‫انتشار بازی Final Fantasy VII برای iOS‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات