loading...
‫بازی Minecraft: Story Mode در پلتفرم های iOS و اندروید‬

آکاایران: ‫بازی Minecraft: Story Mode در پلتفرم های iOS و اندروید‬

آکاایران: علاقمندان به بازی Minecraft به گوش باشید، پس از ماه‌ها انتظار بالاخره بازی Minecraft: Story Mode منتشر شده است. اپیزود اول از این بازی مهیج که Order of the Stone نامیده شده اکنون برای همه پلتفرم‌ها به جز Wii U منتشر شده است. این پلتفرم‌ها شامل کامپیوتر شخصی، مک، پلی‌استشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، اندروید و iOS است. طبق گزارش‌ها نسخه‌ی Wii U این بازی نیز تا چندی دیگر عرضه خواهد شد.

‫بازی Minecraft: Story Mode در پلتفرم های iOS و اندروید‬

به گزارش آکاایران: در دنیای Minecraft، حالت Story Mode شبیه به یک نمایش تلویزیونی بر اساس بازی مورد علاقه‌ی شماست که خود شما ستاره‌ی آن هستید و انتخاب و فعالیت‌های شما داستان را پیش می‌برد.

در این بازی باید به عنوان کاراکتر جسی بازی کنید که بر اساس تمایل شما می‌تواند دختر یا پسر باشد. در حین بازی می‌توانید از گروه خود نیز کمی کمک دریافت کنید. این گروه شامل اولویای باهوش و مدعی، اکسل بی‌فکر، پترای سخت و زیرک، و روبن خوک دست‌آموز شما می‌باشند.

‫بازی Minecraft: Story Mode در پلتفرم های iOS و اندروید‬

از اپیزود یک باید این انتظارات را داشته باشید: "در بازدید از اِندورکان گروه شما با ماجرایی وحشتناک روبه‌رو می‌شوند. وحشت دنیا را فرا می‌گیرد و تنها امید شما یافتن گروه استون است، گروهی افسانه‌ای از ماجراجویان که در گذشته قادر به کشتن اژدهای اندور شدند. اما آنها کجا هستند؟ در یک مسابقه‌ی زمان‌دار، باید به سراسر جهان سفر کرده و این گروه را پیدا کنید."

‫بازی Minecraft: Story Mode در پلتفرم های iOS و اندروید‬

اگر عناوین اخیر تولیدکننده‌ی همین مجموعه یعنی Telltale را بازی کرده باشید، باید با محیط گیم‌پلی مبتنی بر تصمیم‌گیری Minecraft: Story Mode آشنا باشید. شما در نقش جسی، تصمیم‌هایی را خواهید گرفت و هر تصمیم شما عواقبی را نیز به دنبال دارد، پس سعی کنید هوشمندانه تصمیم بگیرید.


منبع :

تبلیغات