‫با شارژر جدید اکس باکس وان، کنترلر خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫با شارژر جدید اکس باکس وان، کنترلر خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫با شارژر جدید اکس باکس وان، کنترلر خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید‬
,کنترلر ,اکس باکس وان ,کنترلر ایکس باکس ,[categoriy]

آکاایران: ‫با شارژر جدید اکس باکس وان، کنترلر خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید‬

آکاایران: شرکت Performance Designed Products که به توسعه و ساخت محصولات جانبی برای کنسول های بازی شهرت دارد، حالا دستگاهی برای کنترلر اکس باکس وان ساخته که Super Charger نام دارد و می تواند دستگاه را در کمتر از 60 ثانیه کاملا شارژ کند.

به گزارش آکاایران: این شرکت ادعا می کند تا پیش از این هیچ کسی قادر نبوده چنین محصولی را بسازد و در هر بار شارژ، کنترلر اکس باکس وان 10 الی 12 ساعت می تواند پیوسته کار کند، بدون آنکه دوباره لازم به شارژ کردن آن باشد.

در بیانیه منتشر شده توسط این شرکت آمده است که شارژ کردن کنترلر در میانه های بازی مدت ها طول می کشد، در حالی که با این تکنولوژی جدید، اگر باتری تمام شد، صرفا یک دقیقه زمان لازم است تا کنترلر کاملا شارژ شود.

اطلاعاتی در مورد قیمت و تاریخ عرضه دستگاه مشخص نیست اما Super Charger قرار است در نمایشگاه CES 2016 برای اولین بار نمایش داشته باشد و قطعا جزئیات بیشتری در رابطه با این محصول را خواهیم شنید.

منبع :

‫با شارژر جدید اکس باکس وان، کنترلر خود را در کمتر از یک دقیقه شارژ کنید‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات