‫انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد‬
,Scalebound اسکیل باند, اکس باکس وان, پلاتینیوم گیمز,[categoriy]

آکاایران: ‫انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد‬

آکاایران: در نسل هشتم کنسول ها و بازی های ویدیویی، مایکروسافت تصمیم گرفته که بهای زیادی به عناوین و فرنچایزهای جدید خود بدهد. یکی از این بازی ها Scalebound است که هیدکی کامیا، خالق سری محبوب Devil May Cry، کارگردانی آن را برعهده دارد. حال، به نظر می رسد برای تجربه بازی باید صبر بیشتری بخرج دهید.

به گزارش آکاایران: بر اساس اعلام رسمی پلاتینیوم گیمز، استودیو سازنده، انتشار این عنوان به منظور برآورده کردن انتظارات تا سال 2017 به تعویق افتاده است. این استودیو در بیانیه ای گفت:

توسعه بازی به خوبی پیش رفته و ما از این بابت بسیار خشنودیم. اسکیل باند از بزرگترین عناوینی است که تاکنون ساخته ایم؛ یک ماجراجویی حماسی، گیم پلی فانتزی، بخش چند نفره خلاقانه، مبارزات عظیم و … که همه در یک دنیای زیبا اتفاق می افتند. همیشه آرزوی ساختن عنوانی شبیه اسکیل باند را داشتیم.

با این وجود، برای رسیدن به اهداف بلندپروازانه و اطمینان از برآورده کردن انتظارات، تصمیم گرفتیم انتشار بازی را تا سال 2017 عقب بیاندازیم. این تاخیر، به ما اجازه می دهد تمامی ویژگی های نوآورانه ای که در سر می پروراندیم را در بازی پیاده کنیم.

اسکیل باند در نمایشگاه E3 2014 به طور انحصاری برای پلتفرم اکس باکس وان معرفی شد. در این عنوان نقش فردی به نام Drew را برعهده خواهید داشت که همراه اژدهایی به ماجراجویی می پردازد. بازی در ابتدا قرار بود سال 2016 عرضه شود.

منبع :

‫انتشار عنوان Scalebound تا سال 2017 به تعویق افتاد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات