‫کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد‬
,Gears of War 2 ,Hand of Fate ,Styx: Master of Shadows اکس باکس لایو گلد,[categoriy]

آکاایران: ‫کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد‬

آکاایران: با توجه به نزدیک شدن به پایان ماه ژانویه میلادی، کمپانی مایکروسافت از بازی های جدید سرویس اکس باکس لایو گلد در ماه فوریه رونمایی کرد. همانند همیشه، 4 بازی در اختیار دارندگان اشتراک اکس باکس لایو گلد قرار می گیرد و کاربران کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان، تا زمانی که این اشتراک را خریداری کرده باشند، قادر به تجربه آن ها هستند.

به گزارش آکاایران: در ماه فوریه امسال، دو بازی Hand of Fate و Styx: Master of Shadows به ترتیب در تاریخ 12 و 27 بهمن، برای دانلود در دسترس قرار می گیرند. کاربران کنسول نسل هفتمی اکس باکس 360 نیز به همین ترتیب، به دو بازی Sacred Citadel و Gears of War 2 دسترسی می یابند.

خبر مهم درباره عناوین اکس باکس 360 آن است که طبق معمول چند ماه اخیر، می توان این دو عنوان را به محض عرضه روی کنسول اکس باکس وان و از طریق قابلیت Backward Compatibility تجربه کرد؛ قابلیتی که امکان اجرای عناوین اکس باکس 360 روی اکس باکس وان را بدون نیاز به استریم میسر می سازد.

کمپانی مایکروسافت چند ماه پیش اعلام کرد که از این پس، تمام بازی های اکس باکس 360 سرویس اکس باکس لایو گلد، همخوانی کامل با Backward Compatibility خواهند داشت؛ در واقع باید گفت که اشتراک اکس باکس لایو گلد هیچوقت تا به این حد ارزشمند نبوده است و مطمئنا نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب خواهد نمود.

منبع :

‫کمپانی مایکروسافت لیست بازی های ماه فوریه اکس باکس لایو گلد را منتشر کرد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات