‫E3 امسال برای گیمرهای PC هیجان انگیزتر خواهد بود‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫E3 امسال برای گیمرهای PC هیجان انگیزتر خواهد بود‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫E3 امسال برای گیمرهای PC هیجان انگیزتر خواهد بود‬
,بازی،E3,[categoriy]

آکاایران: ‫E3 امسال برای گیمرهای PC هیجان انگیزتر خواهد بود‬

آکاایران: سایت PC Gamer اعلام کرد که مراسم PC Gaming Show در E3 سال 2016 هم برگزار می‌شود. مراسم PC Gaming Show از سال گذشته در نمایشگاه E3 برگزار شد و استقبال خوبی هم از آن صورت گرفت. در حالی که هنوز چند ماه تا برگزاری E3 سال 2016 باقی‌مانده، اعلام شد که این مراسم برای بار دوم هم برگزار می‌شود.

به گزارش آکاایران: مراسم PC Gaming Show امسال در تاریخ 24 خرداد ماه (13 ژوئن) برگزار می‌شود و به احتمال زیاد چند بازی مختلف هم در این مراسم معرفی خواهند شد. سایت PC Gamer اعلام کرده که این مراسم به شکلی بهتری برگزار می‌شود و بازی‌های انحصاری بیشتری برای کامپیوترهای شخصی به نمایش در می‌آیند.

هنوز مشخص نیست که چه بازی‌سازانی در این مراسم حضور دارند و به احتمال زیاد در روزهای آینده خبرهای بیشتری درباره‌ی این موضوع منتشر خواهد شد.

در PC Gaming Show سال گذشته بازی Gears of War Ultimate Edition و Frontier برای کامپیوترهای شخصی معرفی شدند.

با در نظر گرفتن مراسم PC Gaming Show، برگزاری دو کنفرانس خبری دیگر هم در E3 2016 تایید شده‌ است. شرکت EA در تاریخ 23 خرداد ماه (12 ژوئن) مراسم خودش را برگزار می‌کند. شرکت Bethesda هم در همان روز برنامه‌ی مخصوص خودش را برگزار خواهد کرد.

,بازی،E3,[categoriy]

به احتمال زیاد کنفرانس‌های مایکروسافت، سونی، نینتندو و یوبی سافت هم در تاریخ 25 اسفند ماه (14 ژوئن) برگزار می‌شوند.


منبع :

‫E3 امسال برای گیمرهای PC هیجان انگیزتر خواهد بود‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات