‫ورژن شماره دو شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید منتشر شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫ورژن شماره دو شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید منتشر شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫ورژن شماره دو شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید منتشر شد‬
,شبیه ساز, شبیه ساز اندرویدی, شبیه ساز برای اندروید,[categoriy]

آکاایران: ‫ورژن شماره دو شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید منتشر شد‬

آکاایران: شبیه سازها، راه حلی مدرن برای مرور و دستیابی به نوستالژی ها هستند. نرم افزارهای متعددی برای طرفداران کنسول های قدیمی منتشر شده که شاید هیچ کدام به اندازه ePSXe محبوبیت نداشته باشند؛ خصوصا اگر طرفدار پلی استیشن بوده باشید.

به گزارش آکاایران: پس از مدت ها سکوت، سازندگان بالاخره ورژن دوم این شبیه ساز را برای اندروید منتشر ساختند تا بهتر از هر زمان دیگری بتوانید بازی های کلاسیک کنسول پلی استیشن ۱ را روی دستگاه اندرویدی خود تجربه کنید.

نسخه جدید فیلترهای جدید دو بعدی، پشتیبانی از شیدرها و بسیاری قابلیت های فنی و گرافیکی دیگر را به اپلیکیشن افزوده تا اجرای بازی ها نرم و روان تر باشد.

با مراجعه به وبسایت سازندگان این اپ، می توانید فایل APK آن را به رایگان دریافت کرده و بازی های محبوب تان را به راحتی اجرا کنید.

منبع :

‫ورژن شماره دو شبیه ساز پلی استیشن برای اندروید منتشر شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات