‫هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016‬
,Helicopter Hill Rescue 2016 بازی های شبیه ساز, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

آکاایران: ‫هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016‬

آکاایران: در میان خیل انبوه شبیه سازهای هلیکوپترهای نظامی، استودیوهای بازیسازی همچون TrimcoGames هم پیدا می شوند که به کاربرد دیگر این پرندگان غول پیکر توجه داشته باشند: نجات جان مردم از موقعیت های خطرناک.

به گزارش آکاایران: Helicopter Hill Rescue 2016 آخرین بازی موبایلی است که به سراغ این سوژه رفته، یک بازی شبیه ساز که در آن می توانید هدایت هلیکوپترهای نجات را در مأموریت هایی سخت و چالش برانگیز به دست بگیرید.

,Helicopter Hill Rescue 2016 بازی های شبیه ساز, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

Helicopter Hill Rescue با گرافیکی متوسط اما فیزیکی قدرتمند و دقیق، مأموریت های مختلف نجات و امداد را شبیه سازی کرده. انواع هلیکوپترهای یک ملخه و چند ملخه در بازی وجود دارند که هر کدام مناسب یک موقعیت اند. مثلا هلیکوپترهای کوچک برای رساندن آذوقه و بسته های امدادی به محل حادثه بهترند، اما برای موقعیتی مثل نجات یک فرد در حال غرق شدن باید هلیکوپترهای بزرگ تر و قوی تری را برگزینید.

خوشبختانه تنوع مأموریت ها و سیستم کنترل هلیکوپترها به حدی خوب هست که بتواند یکی دو هفته ای شما را مشغول بازی کند، اما Helicopter Hill Rescue در مجموع از آن دست عناوینی نیست که لذت تجربه اش دوام داشته باشد.

,Helicopter Hill Rescue 2016 بازی های شبیه ساز, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

نجات دادن آدم های در حال غرق شدن یا آذوقه رسانی به مجروحین شاید چند بار اولش برایتان تازگی داشته باشد، اما به سرعت به کار خسته کننده ای تبدیل می شود. حتی آزاد کردن هلیکوپترهای جدید و محدودیت زمانی برای مأموریت ها هم نتوانسته جلوی از ریتم افتادن گیم پلی و هیجان Helicopter Hill Rescue را بگیرد.

با این وجود تجربه سبکی که تا به حال تجربه نکرده اید ابدا خالی از لطف نخواهد بود. Helicopter Hill Rescue برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و می توانید همین حالا از پلی استور به رایگان دانلودش کنید.

  • Helicopter Hill Rescue 2016
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : TrimcoGames
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 39.8 مگابایت

دانلود

  • گوگل پلی
  • لینک کمکی

منبع :

‫هلیکوپتر نجات؛ معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات