اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫بازی SMITE به پلی استیشن 4 می آید‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی SMITE به پلی استیشن 4 می آید‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,MOBA ,Smite موبا,[categoriy]

آکاایران: ‫بازی SMITE به پلی استیشن 4 می آید‬

آکاایران: بالاخره پس از چند ماه انتظار، SMITE راه خود را به کنسول پلی استیشن 4 هم باز کرد. استودیو Hi-Rez ابتدا در سال 2013 این عنوان را برای پی سی به صورت Free-to-Play منتشر کرد و سال گذشته، نسخه اکس باکس وان ثابت کرد که سبک MOBA می تواند روی کنسول ها هم جایگاهی داشته باشد.

به گزارش آکاایران: از آن زمان تاکنون، SMITE مجموعا 14 میلیون بازیکن داشته که با عرضه بازی روی پلی استیشن 4، امید می رود به این رقم افزوده شود. بازی متشکل از 70 قهرمان است که عمدتا بر مبنای اسطوره ها و خدایان باستان ساخته شده اند.

این قهرمانان در 8 زمین متفاوت و به 6 صورت متفاوت (Mode) می توانند با یکدیگر نبرد کنند. بازی در حالت Closed-Beta برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد و تعداد محدودی از کاربران می توانند این نسخه را انجام دهند.

هنوز تاریخ عرضه ای برای بازی در نظر گرفته نشده اما اگر می خواهید در نسخه بتا شریک باشید می توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

منبع :

‫بازی SMITE به پلی استیشن 4 می آید‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات