اخبار اکاایران

‫وبسایت گیم تریلرز پس از 13 سال فعالیت تعطیل شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫وبسایت گیم تریلرز پس از 13 سال فعالیت تعطیل شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫وبسایت گیم تریلرز پس از 13 سال فعالیت تعطیل شد‬
,gametrailers تریلر بازی, تریلر بازی ها, گیم تریلرز,[categoriy]

آکاایران: ‫وبسایت گیم تریلرز پس از 13 سال فعالیت تعطیل شد‬

آکاایران: مهم نیست چند سال دارید یا چه مدت است که پیگیر اخبار دنیای بازی هستید، در هر صورت قطعا نام GameTrailers به گوش تان خورده. وبسایتی که عمده شهرت خود را به سبب ارائه تریلرهای با کیفیت بازی های ویدیویی به دست آورده بود، حالا با حضور یوتوب و توییچ دیگر حرف خاصی برای گفتن ندارد و روز گذشته، پس از 13 سال، برای همیشه بسته شد.

به گزارش آکاایران: در بیانیه ی رسمی منتشر شده توسط این شرکت آمده است: «وقتی که GameTrailers در سال 2002 تاسیس شد، ویدیوی اینترنتی مفهومی انقلابی بود. در آن دوران، مقالات متنی و تصاویر ثابت، ژورنالیسم آنلاین بازی را تحت سلطه خود داشتند. GameTrailers کمک کرد تا همه چیز تغییر کند. امروز، تریلرها، گیم پلی زنده، Let’s Play ها و اخبار ویدیویی غالب شده اند.»

گیم تریلرز کار خود را ابتدا در قالب وبسایت کوچکی آغاز کرد و مدتی بعد در سال 2005 توسط MTV خریداری شد تا محتوای ویدیویی اینترنت را یک گام به جلو برد. GTTV، برنامه ویدیویی جف کیلی، مجری نام دار و شناخته شده ای که این روزها مهم ترین برنامه های سال را میزبانی می کند، یکی از محبوب ترین ویدیوهای این وبسایت بود.

در سال 2014، این وبسایت توسط Defy Media خریداری شد و حالا پس از دو سال همه چیز تمام شده. بن مور، یکی از نویسندگان این وبسایت می گوید که تیم گیم تریلرز تنها چند ساعت قبل، از این خبر اطلاع یافته اند و هنوز در شوک به سر می برند.

گیم تریلرز یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین وبسایت های ویدیوگیم بود که منبعی دوست داشتنی برای اطلاع یافتن از اخبار بازی و دیدن جدیدترین ها محسوب می شد و حالا پس از این همه سال قرار است از لیست وبسایت هایی که هر روز می خوانیم و می بینیم حذف شود.

بدرود گیم تریلرز.

منبع :

‫وبسایت گیم تریلرز پس از 13 سال فعالیت تعطیل شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات