ایکس باکس

آکاایران: ‫محصولات سخت افزاری جدید مایکروسافت و افزوده شدن فضای ذخیره سازی ایکس باکس وان‬

آکاایران: مایکروسافت پیش از E3 2015 که هفته‌ی آینده در لس‌آنجلس برگزار می‌شود، اقدام به معرفی چند سخت‌‌افزار جدید کرده است. طبق اعلام کمپانی، کنسول نسل فعلی با ظرفیت بیشتری در هارددیسک همراه است و همچنین یک کنترلر ارتقایافته و یک دانگل جدید از سوی این کمپانی معرفی شده که به گیمرهای PC امکان استفاده‌ی راحت‌تر از کنترلر کنسول را می‌دهند.

ایکس باکس

به گزارش آکاایران: درحالیکه ظرفیت ذخیره‌سازی 500 گیگابایت کنسول اولیه‌ی مایکروسافت هم فضای زیادی به شمار می‌رفت، برخی از گیمرها به این میزان فضا راضی نبودند. نسخه‌ی جدید ایکس‌باکس وان که دیروز معرفی شد، بر این مشکل با ارائه‌ی فضای ذخیره‌سازی یک ترابایت غلبه کرده است، درحالیکه قسمت بالای دستگاه نیز به پوشش مات پلاستیکی مجهز شده است. در برخی از نواحی و کشورها این نسخه‌ی جدید با بازی Halo: The Master Chief Collection ارائه می‌شود.

ایکس باکس

مایکروسافت همچنین یک نسخه‌ی بازطراحی شده از کنترلرهای خود را ارائه داده که مجهز به جک هدفون 3.5 میلی‌متری در پایه‌ی خود می‌باشند که با اغلب هدست‌ها بدون نیاز به آداپتور سازگاری دارند. تنظیماتی مانند سطح صدا، روشن و خاموش کردن میکروفون، و تعادل صدای بازی که اغلب وابسته به وجود آداپتور است، اکنون از طریق منوی سیستم انجام می‌گیرد.

همچنین مایکروسافت خبر از ویژگی‌های وایرلس بیشتر در محصولات خود را داده است. آخرین خبر این کمپانی مربوط به آداپتور وایرلس ایکس‌باکس برای ویندوز می‌باشد که به گیمرهای PC امکان استفاده از کنترلرهای ایکس‌باکس وان را بدون نیاز به اتصال آنها به کابل USB می‌دهد.

ایکس باکس

نسخه‌ی جدید یک ترابایت ایکس‌باکس وان از شانزدهم ژوئن با قیمت 399 دلار به فروش خواهد رسید. مدل 500 گیگابایت فعلی نیز دستخوش کاهش قیمت به 349 دلار شده است. کنترلر جدید ایکس‌باکس وان به عنوان یک محصول جداگانه و همچنین محصول همراه با کنسول به فروش می‌رسد. هنوز قیمت رسمی این کنترلرها اعلام نشده است. آداپتور وایرلس ایکس‌باکس مایکروسافت برای ویندوز نیز با قیمت 25 دلار به طور مستقل و 80 دلار با کنترلر عرضه می‌شود.


منبع :

تبلیغات