‫اولین تصاویر از بازی جدید لاک پشت های نینجا لو رفت‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫اولین تصاویر از بازی جدید لاک پشت های نینجا لو رفت‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫اولین تصاویر از بازی جدید لاک پشت های نینجا لو رفت‬
,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]

آکاایران: ‫اولین تصاویر از بازی جدید لاک پشت های نینجا لو رفت‬

آکاایران: درحالی که نسخه‌ی جدید مجموعه بازی‌های « لاک پشت‌های نینجا » (Teenage Mutant Ninja Turtles) به شکل رسمی معرفی نشده، تصاویر این عنوان به بیرون درز کرده است.

به گزارش آکاایران: شایعات به این موضوع اشاره کرده‌اند که قسمت جدید مجموعه بازی‌های لاک پشت‌های نینجا توسط استودیوی Platinum Games سازنده‌ی بازی «بایونتا» (Bayonetta) و «متال‌گیر رایزینگ» (Metal Gear Rising) ساخته می‌شود و توسط شرکت Activision راهی بازار خواهد شد.

با توجه به تصاویر منتشر شده از این عنوان، مشخص شده که بازی در سبک Cel-Shaded ساخته شده تا بیش از پیش به کارتون شباهت داشته باشد. براساس اطلاعات منتشر شده این عنوان Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan نام دارد و با همان حالت گرافیکی بازی Transformers: Devastation راهی بازار خواهد شد.

در تصاویر منتشر شده شخصیت‌های Donatello ،Raphael ،Leonardo و Michelangelo دیده می‌شوند. البته این تصاویر تنها نشانه‌ی ساخت بازی لاپشت‌های نینجا نیستند و ماه گذشته هم لیست Achievementهای آن منتشر شده بود. درحالی که هنوز مشخص نیست این بازی برای چه پلتفرم‌هایی عرضه می‌شود، احتمال می‌رود که شاهد منتشر شدن این عنوان روی ایکس باکس وان، پلی‌استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی باشیم.

آخرین نسخه از مجموعه بازی‌های لاپشت‌های نینجا در سال ۲۰۱۳ به نام Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows برای ایکس‌باکس ۳۶۰ و PC عرضه شد و نسخه‌ی پلی‌استیشن۳ آن هم در سال ۲۰۱۴ در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت. این بازی توسط استودیوی Red Fly Studio ساخته شد و تنها به صورت دیجیتالی روی پلتفرم‌های بازی مختلف قابل بازی بود. البته این عنوان کیفیت خوبی نداشت و از باگ‌های مختلفی رنج می‌برد.

درادامه می‌توانید تصاویر لو رفته از این عنوان را مشاهده کنید:

,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]
,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]
,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]
,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]
,بازی، لاک پشت نینجا,[categoriy]


منبع :

‫اولین تصاویر از بازی جدید لاک پشت های نینجا لو رفت‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات