loading...
‫تاریخ عرضه بازی بازی The Walking Dead: Michonne مشخص شد‬

آکاایران: ‫تاریخ عرضه بازی بازی The Walking Dead: Michonne مشخص شد‬

آکاایران: استودیوی بازی‌سازی Telltale اعلام کرد که بازی The Walking Dead: Michonne در تاریخ ۴ اسفند ماه (۲۳ فوریه) عرضه می‌شود.

به گزارش آکاایران: عنوان The Walking Dead: Michonne‌ یک دنباله‌ی مستقل برای مجموعه بازی‌های The Walking Dead خواهد بود که ماجرای شخصیت «میشون» (Michonne) را در سه قسمت روایت می‌کند. قسمت اول این بازی با عنوان Episode One: In Too Deep در تاریخ ۴ اسفند ماه (۲۳ فوریه) عرضه می‌شود. در این بازی میشون با گروه‌ی انسان‌های دیگر برای زنده ماندن و فرار از دست زامبی‌ها دست به کارهای مختلفی می‌زنند و با ماجراهای متفاوتی روبه‌رو می‌شوند.

قسمت دوم این بازی Give No Shelter نام دارد که در اواخر اسفند ماه (ماه مارس) راهی بازار می‌شود و قسمت آخر هم با نام What We Deserve در اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد.

همزمان با عرضه‌ی قسمت اول، می‌توان کل این بازی را با قیمت ۱۴٫۹۹ دلار خریداری کرد. این بازی قرار است برای پلتفرم‌های کامپیوترهای شخصی، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشنایکس باکس 360 و سیستم‌های اندروید و iOS عرضه شود.

تا این لحظه دو فصل از این بازی راهی بازار شده که فصل اول آن توانست جایزه‌ی بهترین بازی سال را به خودش اختصاص دهد. هنوز مشخص نیست که فصل سوم در چه تاریخی عرضه می‌شود.


منبع :

تبلیغات