loading...
‫بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر می شود‬

آکاایران: ‫بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر می شود‬

آکاایران: براساس اطلاعات منتشر شده بازی Watch Dogs 2 تا قبل از فروردین ماه سال 96 راهی بازار خواهد شد. شرکت «یوبی سافت» (Ubisoft) با منتشر کردن گزارش مربوط به فروش بازی‌هایش در سه ماهه‌ی سوم سال مالی خودش، اعلام کرد که قسمت دوم بازی Watch Dogs تا قبل از فروردین ماه سال 96 راهی بازار می‌شود. این استودیوی بازی‌سازی اعلام کرد که در سال 2016 قسمت جدیدی از مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed راهی بازار نخواهد شد و به جای آن Watch Dogs 2 عرضه می‌شود.

به گزارش آکاایران: شرکت Ubisoft قصد دارد بازی‌های For Honor، قسمت جدید بازی South Park و Ghost Recon Wildlands را تا فروردین ماه سال 96 راهی بازار کند.

همچنین علاقه‌مندان به مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed امسال نمی‌توانند قسمت جدید این مجموعه بازی‌ها را تجربه کنند. دو قسمت اخیر مجموعه بازی‌های Assassin’ Creed در سال‌های گذشته با مشکلات مختلفی روبه‌رو شدند و به همین دلیل انتقادهای زیاد به این بازی‌ها شد. یوبی سافت دلیل تاخیر در عرضه‌ی قسمت جدید مجموعه بازی‌های Assassin’s Creed‌ را خلق مکانیک‌های جدید برای «روندبازی» (Game Play) اعلام کرده است.

‫بازی Watch Dogs 2 به جای قسمت جدید Assassin’s Creed منتشر می شود‬

یوبی سافت در سه ماهه‌ی گذشته بیش از 561.8 میلیون یورو بازی فروخته و مشخص شده که فروش بازی‌های دیجیتالی این شرکت با افزایش چشم‌گیری مواجه شده‌اند. همچنین بازی Rainbow Six Seige هم با استقبال خوبی از طرف کاربران مواجه شده است.

شرکت یوبی سافت تا مدتی دیگر هم قصد دارد بازی The Division را راهی بازار کند که مدتی پیش نسخه‌ی آزمایشی آن منتشر شد و توانست بازخوردهای خوبی را به سمت خودش جلب کند. البته در تاریخ 18 فوریه هم یک نسخه‌ی آزمایشی دیگر از این بازی برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

‌‌‌‌‌‌‌‌


منبع :

تبلیغات