خرید ps4

پلی استیشن

آکاایران: ‫فروش یک میلیون کنسول پلی استیشن PS4 تنها در ۲۴ ساعت!‬

آکاایران: سونی یک دستاورد شگفت انگیز را با فروش یک میلیون واحد از کنسول جدید و عالی Play Station 4 خود، تنها در ۲۴ ساعت رقم زده است. با اینکه کنسول مذکور در حال حاضر تنها در آمریکا و کانادا در دسترس می باشد، توانسته به رقمی بسیار چشمگیر دست یابد.

پلی استیشن

به گزارش آکاایران: عرضه گسترده‌تر پلی استیشن ۴ از ۲۹ نوامبر آغاز خواهد شد و این کنسول به اروپا و استرالیا نیز راه خواهد یافت. سونی امیدوار است تا موفق به فروش تعداد بسیار زیاد ۳ میلیون واحد از این کنسول در روزهای پایانی سال ۲۰۱۳ شود. این کمپانی به وب سایت بلومبرگ گزارش داده که “امکانات مناسبی” از PS4 را برای کریسمس ارائه خواهد داد و پیش‌بینی می‌کند که تا ماه مارس ۲۰۱۴، فروش این کنسول به ۵ میلیون واحد برسد.

پلی استیشن

جک تِرِتون، رئیس و مدیر اجرایی بخش سرگرمی‌های کامپیوتری کمپانی سونی در آمریکا می گوید: “این یک ماراتن است، نه مسابقه دو سرعت، اما برخاستن برای یک شروع دلپذیر، چیز خوبی است. موانع برداشته شده‌اند و ما خیلی خیلی مطمئن هستیم که در وضعیتی عالی به سر می بریم.”

مایکروسافت نیز قصد دارد تا کنسول Xbox One را بسیار گسترده از PS4 عرضه کند و بر این اساس در در روز عرضه اش، یعنی ۲۲ نوامبر، آن را در ۱۳ کشور جهان خواهیم دید. بنابراین تا چند وقت دیگر، چگونگی موفقیت ایکس باکس وان برای پیشی گرفتن از فروش PS4 مشخص خواهد شد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

خرید ps4

تبلیغات