loading...
‫فورتزا موتور اسپورت 6 و گیرز آو وار 4 هم احتمالا به جمع عناوین ویندوز 10 بپیوندند‬

آکاایران: ‫فورتزا موتور اسپورت 6 و گیرز آو وار 4 هم احتمالا به جمع عناوین ویندوز 10 بپیوندند‬

آکاایران: شایعات جدید حاکی از آن است که کمپانی مایکروسافت برنامه های زیادی برای گیمینگ روی پلتفرم ویندوز 10 دارد و احتمالا ورژن پی سی بازی محصوص سمیلاتور رانندگی خود، یعنی فورتزا موتور اسپورت 6، را روی ویندوز 10 و از طریق ویندوز استور عرضه خواهد کرد.

به گزارش آکاایران: به گزارش وب سایت WPDang مایکروسافت با این استراتژی جدید می خواهد که ویندوز استور را پر از عناوین انحصاری خود کند. به گفته این وبسایت و به نقل از منابع نامشخص، علاوه بر فورتزا موتور اسپورت 6 نسخه چهارم سری بازی گیرز آو وار نیز احتمالا در کنار اکس باکس وان روی ویندوز 10 عرضه شود.

در همین حال منبع مورد بحث می گوید که همین موضوع در رابطه با بازی انحصاری Scalebound، که توسط استودیوی پلاتینیوم گیمز ساخته می شود و سال 2017 عرضه خواهد شد، صدق خواهد کرد. آن ها هم چنین اشاره کرده اند که نسخه سوم فورتزا هورایزن نیز در دستور کار قرار دارد و آن نیز روی دو پلتفرم ویندوز 10 و اکس باکس وان منتشر می شود.

مایکروسافت هفته پیش اعلام کرد که بازی Quantum Break همزمان با اکس باکس وان، روی ویندوز 10 عرضه می شود و افرادی که عنوان مورد بحث را روی کنسول نسل هشتمی مایکروسافت پیش خرید کنند، کپی رایگان نسخه پی سی را نیز دریافت می نمایند. بعد از انتشار این خبر، بسیاری از کاربران نسبت به سیاست جدید مایکروسافت واکنش نشان دادند و حتی پیش خرید Quantum Break را کنسل نمودند.

در هر حال، به نظر می رسد که مایکروسافت استراتژی جدیدی برای رقابت همزمان با استیم و پلی استیشن 4 پیدا کرده و می خواهد با بهره گیری از دو پلتفرم محبوب خود، بهترین تجربه گیمینگ را برای طرفداران پدید آورد. در حال حاضر عرضه بازی های Gears of War Ultimate Edition ،ReCore ،Halo Wars 2 و Killer Instinct روی ویندوز 10 به صورت رسمی تایید شده است.

منبع :

تبلیغات