‫گرگ تنها؛ معرفی بازی اکشن LONEWOLF‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫گرگ تنها؛ معرفی بازی اکشن LONEWOLF‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫گرگ تنها؛ معرفی بازی اکشن LONEWOLF‬
,LONEWOLF بازی های اکشن, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

آکاایران: ‫گرگ تنها؛ معرفی بازی اکشن LONEWOLF‬

آکاایران: تمام تک تیراندازهای تاریخ، چه خوب و چه بد در یک ویژگی با هم مشترک بوده اند: تنهایی. مثل گرگی در کمین شکار، ساعت ها منتظر می نشینند، تک تک حرکات طعمه را آنالیز می کنند و در لحظه مناسب ماشه را می کشند.

به گزارش آکاایران: LONEWOLF شما را در فضایی نئو-نوآر با ماجراهای یک تک تیرانداز کارکشته همراه می کند؛ قاتلی حرفه ای که قسم خورده برای رسیدن به هدفش هیچ جنبنده ای را زنده نگذارد.

,LONEWOLF بازی های اکشن, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

داستان LONEWOLF در فضایی نئو-نوآر و تاریک روایت می شود. قهرمان مرموز بازی یک تک تیرانداز حرفه ایست که برای ورود به سازمانی به نام Assembly تلاش می کند، و مجوز ورودش به این سازمان چیزی به غیر از کشتن نیست.

معمولا بازی های اکشن این چنینی در موبایل، داستان عمیقی ندارند و بعضی توسعه دهندگان اصلا زحمت نوشتن یک خط دیالوگ را هم برای محصول شان به خود نمی دهند! اما اوضاع در LONEWOLF این گونه نیست؛ داستان مرموز بازی در کات سین های کمیک استریپ مانند فوق العاده جذابی روایت می شود که همگی با دست طراحی شده اند.

این فضاسازی خوب برای درخشش و خودنمایی، مطمئنا به یک گرافیک و گیم پلی سطح بالا احتیاج دارد و باید گفت که استودیوی مطرح FDG به خوبی از پس این موضوع برآمده. بازی را از زاویه اول شخص تجربه می کنید، گاهی از چشمی دوربین و گاهی مثل شوترهای کنسولی همچون کال آو دیوتی.

,LONEWOLF بازی های اکشن, دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

توسعه دهنده بازی برای طراحی محیط و کاراکترها، سبک گرافیکی سل شید را به کار گرفته تا هم جزئیات در سطحی قابل قبول باشند و هم حجم بازی خیلی بالا نرود. LONEWOLF در مجموع 30 مأموریت دارد که به اتمام رساندنشان حداقل 5 ساعت زمان می خواهد، البته نکته نا امیدکننده اینجاست که برای تجربه کامل بازی چند دقیقه پس از اجرا باید با پرداخت هزینه به نسخه کامل ارتقایش دهید.

با این وجود، اگر قرار باشد این ماه فقط یک بازی پولی را خریداری کنید،‌ مطمئنا LONEWOLF می تواند یکی از گزینه های خوبتان باشد.

[لینک کمکی برای گوگل پلی]

LONEWOLF

  • قیمت : رایگان
  • سازنده : FDG Mobile Games GbR
  • سیستم عامل : iOS و اندروید
  • حجم : 88.1 / 69 مگابایت

دانلود

  • گوگل پلی
  • اپ استور

منبع :

‫گرگ تنها؛ معرفی بازی اکشن LONEWOLF‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات