‫PlayStation VR در پاییز سال آینده عرضه می شود‬

آکاایران: ‫PlayStation VR در پاییز سال آینده عرضه می شود‬

آکاایران: شرکت گیم‌استاپ (GameStop) اطلاع داد که به‌زودی هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن (PlayStation VR) سونی وارد بازار خواهند شد.

به گزارش آکاایران: «پل راینز» (Paul Raines)، مدیر ارشد گیم‌استاپ در مصاحبه‌ای که با Fox Business داشت، درباره‌ی زمان عرضه‌ی سخت‌افزارها و دستگاه‌های واقعیت مجازی صحبت کرد و گفت که این شرکت “محصولات سونی را در پاییز وارد بازار می‌کند“. وی همچنین اعلام کرد که “در فصل بهار پیش رو باید منتظر هدست‌های Oculus Rift و HTC Vive باشیم“.

این در حالی است که مدتی قبل شنیده بودیم که سونی در نظر دارد هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن خود را در همین زمستان عرضه کند. اما گویا وعده‌ی سونی به تعویق افتاده و باید کمی بیش‌تر منتظر بمانیم.

کماکان هیچ‌گونه خبری در مورد قیمت این هدست‌ها منتشر نشده، ولی «اندرو هاوس» (Andrew House)، مسوول بخش سرگرمی شرکت سونی، در این باره گفته که “هزینه‌ی خرید این دستگاه‌ها به اندازه‌ی قیمت یک دستگاه کامل بازی تمام می‌شود“.

پیش‌فروش دستگاه‌های HTC Vive از دهم اسفند ماه آغاز می‌شود اما قیمت آن هنوز مشخص نیست. در حالی که Oculus Rift معادل ۵۹۹ دلار قیمت دارد.


منبع :

تبلیغات