اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫بازی ایرانی Shadow Blade: Reload از برترین های اپ استور اپل شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی ایرانی Shadow Blade: Reload از برترین های اپ استور اپل شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,بازی ایرانی Shadow Blade: Reload,[categoriy]

آکاایران: ‫بازی ایرانی Shadow Blade: Reload از برترین های اپ استور اپل شد‬

آکاایران: نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی بازی Shadow Blade چند روزی است که برای سیستم عامل iOS عرضه شده. این بازی که Shadow Blade: Reload نام دارد، به سرعت به یکی از بهترین اپ‌های اپ‌استور اپل تبدیل شده و مسوولان فروشگاه اپل، آن را به عنوان یکی از بازی‌های شاخص فروشگاه‌شان معرفی کرده‌اند.

به گزارش آکاایران: بازی Shadow Blade: Reload، نسخه‌ای پیچیده‌تر از بازی اصلی است. این نسخه‌ی ارتقا یافته در ابتدا برای کامپیوتر ساخته و روی فروشگاه استیم عرضه شده بود. این نسخه‌ی بازی، مراحل Shadow Blade را تغییر داده و در عین سخت‌تر کردن آن‌ها، روند بازی را هم عمیق‌تر و پیچیده‌تر کرده است. در کنار تغییرات روند بازی، میان‌پرده‌هایی هم که به صورت کمیک‌های مصور هستند به بازی اضافه شده‌اند؛ این میان‌پرده‌ها داستان بازی را روایت می‌کند.

,بازی ایرانی Shadow Blade: Reload,[categoriy]

بازی Shadow Blade و نسخه‌ی ارتقا یافته‌ی آن را استودیوی ایرانی Dead Mage ساخته است. این استودیوی بازی‌سازی که در ایران به اسم «فن‌افزار شریف» فعالیت می‌کند، ساخت و عرضه‌ی بازی «گرشاسپ» را در کارنامه‌اش دارد. این استودیوی بازی‌سازی هم‌چنین چند وقت پیش بودجه‌ی ساخت بازی جدیدش به اسم Children of Morta را توسط پلتفرم کیک‌استارتر جمع‌آوری کرد.

می‌توانید از طریق لینک زیر، بازی Shadow Blade: Reload را از اپ‌استور اپل خریداری کنید.

لینک دانلود

,بازی ایرانی Shadow Blade: Reload,[categoriy]
,بازی ایرانی Shadow Blade: Reload,[categoriy]
,بازی ایرانی Shadow Blade: Reload,[categoriy]


منبع :

‫بازی ایرانی Shadow Blade: Reload از برترین های اپ استور اپل شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات