اخبار اکاایران

‫تمام کردن Doom جدید ۱۳ ساعت طول می کشد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تمام کردن Doom جدید ۱۳ ساعت طول می کشد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫تمام کردن Doom جدید ۱۳ ساعت طول می کشد‬
,بازی،Doom,[categoriy]

آکاایران: ‫تمام کردن Doom جدید ۱۳ ساعت طول می کشد‬

آکاایران: در دوره‌ای که بازی‌های ویدیویی بیشتر روی بخش چندنفره‌شان تمرکز می‌کنند و بی‌خیال داستان و بخش تک‌نفره می‌شوند، بازی Doom قرار است یک بخش داستانی پر و پیمان داشته باشد. سازندگان این بازی اخیرا گفته‌اند که تمام کردن Doom نزدیک به ۱۳ ساعت طول خواهد کشید.

به گزارش آکاایران: در مقایسه با بازی‌های امروزی، ۱‍۳ ساعت برای بخش داستانی یک اکشن اول‌شخص زمان بسیار خوبی به نظر می‌رسد. بخش داستانی بازی‌هایی مثل «ندای وظیفه» (Call of Duty) کم و بیش چهار یا پنج ساعت طول می‌کشند؛ بسیاری از بازی‌ها هم مثل تایتان‌فال (TitanFall) حتی یک بخش تک‌نفره ندارند.

با تمام این اوصاف، سازندگان Doom جدید در توییترشان گفته‌اند که بازی ۱۷ مرحله‌ دارد که تمام کردن آن‌ها چیزی حدود ۱۳ ساعت طول می‌کشد. البته این تخمین را با توجه به بازی کردن اعضای استودیو گرفته‌اند. طبق گفته‌ی سازندگان Doom، ممکن است در درجه‌های سختی متفاوت، مدت زمانی که بازی طول می‌کشد تفاوت کند.

در کنار بخش تک‌نفره‌ی بازی، Doom قرار است بخش‌های چندنفره‌ی مختلفی داشته باشد. حتی یک بخش ساخت نقشه و مرحله هم در بازی قرار دارد که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد برای خودشان مرحله‌هایی طراحی کنند و قوانین خودشان را در آن‌ها قرار دهند.

بازی Doom قرار است در روز چهاردهم می سال جاری میلادی (۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵) روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.


منبع :

‫تمام کردن Doom جدید ۱۳ ساعت طول می کشد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات