‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬

‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬ -آکا

آکاایران: ‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬

آکاایران: مدت زیادی است با بازی های استراتژیک و آنلاین سر و کار داریم، شاید بتوان گفت سوپرسل در بخش دیوایس های همراه با عرضه ی چندین بازی، این سبک را به انحصار خود در آورده. همین امر به یک باره تبدیل به جرقه ای در ذهن توسعه دهندگان داخلی می شود.

به گزارش آکاایران: رفته رفته این ایده به وجود می آید که می شود با توسعه ی موردی مشابه و جذاب، این انحصار را داخل کشور شکسته و سعی در جذب کاربران بومی کرد. پیرو همین ایده استودیوی داخلی لیپینیک دست به توسعه ی بازی گنگ استایل زده که هم اکنون در فاز بتای خود قرار دارد؛ یک بازی استراتژیک و آنلاین، مشابه آن چه در عناوین مطرح این سبک یعنی Boom Beach و Clash of Clans می بینیم.

‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬

دانلود بازی گنگ استایل

اما داستان گنگ استایل از چه قرار است؟ در ابتدای ورود به بازی، خلاصه ای کمیک وار برای شما نمایش داده می شود. حالا شما با یک جامعه ی غارت زده مواجه هستید و باید با یکدیگر متحد شده، با آشوب ها مبارزه کنید و جامعه ی خود را گسترش دهید.

سیستم بازی تقریباً مشابه چیزی است که در بوم بیچ و کلش آف کلنز دیده ایم؛ باید در زمینی که به شما اختصاص داده شده اقدام به ساخت و سازهای مختلف کنید، افراد مختلف را به استخدام خود در بیاورید، با ایجاد مراکز خدماتی به کسب درآمد پرداخته و نیروی دفاعی خود را مستحکم تر کنید.

‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬

دانلود بازی اندروید

در گنگ استایل ساختمان اصلی شما با نام دفتر کار شناخته می شود. ساخت و ساز ساختمان ها و ارتقای نیروهایتان به سطح این ساختمان بستگی داشته و با ارتقای آن می توانید به امکانات بهتر و بیشتری دست یابید. همچنین برای ارتقای نیروها و ساختمان های دیگر به منابع پول و نفت نیاز دارید.

برای سریعتر انجام شدن عمل ساخت و ساز می توانید از الماس استفاده کنید و پس از تمام شدن الماس هایتان آن را از فروشگاه بازی خریداری کنید. از طریق مراکز خدماتی قادر به درآمدزایی خواهید بود و با هجوم به زمین های دیگر بازیکنان، می توانید منابع نفت و پولی خود را تکمیل و مدال افتخار کسب نمایید.

‫تخریب و غارت؛ معرفی بازی گنگ استایل‬

معرفی بازی اندروید

خوشبختانه با وجود قرار داشتن بازی در فاز بتا، سیستم سرچ به خوبی کار کرده و در کسری از ثانیه بازیکنان دیگر را پیدا می کند و قابلیت چت آنلاین برای ارتباط با دیگر بازیکنان را نیز خواهید داشت. وضعیت موسیقی و گرافیک بازی خوب است اما حداقل در سال 2016 انتظار بیشتری از وضعیت ظاهری یک بازی موبایل می رود.

گنگ استایل در فاز بتا قرار داشته و توسعه دهندگان آن با دریافت بازخوردهای مختلف روز به روز سعی در رفع مشکلات آن دارند. هم اکنون می توانید برای حمایت از سازندگان این بازی آن را از کافه بازار دریافت کنید و اشکالات آن را با ایمیل سازندگان بازی در میان بگذارید.

GangStyle

  • قیمت : رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده : لیپینیک
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 39.8 مگابایت

دانلود

  • کافه بازار

منبع :

Clash of Clans استراتژیک

تبلیغات