‫سونی در «کنفرانس بازی سازان» از PlayStation VR خواهد گفت‬

آکاایران: ‫سونی در «کنفرانس بازی سازان» از PlayStation VR خواهد گفت‬

آکاایران: قطعات پازل اندک اندک کنار یکدیگر می آیند تا بالاخره، نمایی کلی از بازار فناوری واقعیت مجازی طی سال های آتی به دست آید. آخرین قطعه ای این پازل اما حالا در دست سونی است. پس از آکیلس ریفت 600 دلاری و اچ تی سی وایو 800 دلاری، حالا باید منتظر باشیم و ببینیم که پلی استیشن وی آر چند دلار قیمت دارد.

به گزارش آکاایران: سونی قرار است در کنفرانس بازی سازان یا GDC که انتهای اسفند ماه برگزار خواهد شد، رویدادی مخصوص به دستگاه جدیدش، پلی استیشن وی آر برگزار کند. این کنفرانس خبری، ساعت 01:30 نیمه شب 26 اسفند برگزار می شود.

هنوز دو مسئله کلی در مورد پلی استیشن وی آر مطرح است و به آن ها پاسخ داده نشده. اولی قیمت و دیگری زمان عرضه. در مورد بهای پلی استیشن وی آر، بسیاری از تحلیلگران پیش بینی کرده اند که این دستگاه 400 الی 500 دلار قیمت داشته باشد و با توجه به ادعای پالمر لاکی، موسس آکیلس که می گوید هدست سونی ضعیف تر از آکیلس است، چنین بهایی منطقی به نظر می رسد.

اما در مورد تاریخ عرضه، دو روایت متفاوت وجود دارد. مدیر عامل گیم استاپ می گوید که آن ها آماده اند تا پلی استیشن وی آر را در پاییز سال آینده در فروشگاه خود عرضه کنند اما سونی پیش تر وعده داده بود که دستگاه را در نیمه اول سال 2016 به بازار می فرستد.

به هر صورت، این کنفرانس به احتمال فراوان، هر دو پرسش را پاسخ خواهد داد.

منبع :

تبلیغات