‫به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬
,PlayStation Messages اپلیکیشن پیام رسانی پلی استیشن, نوتیفیکی,[categoriy]

آکاایران: ‫به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬

آکاایران: جدا شدن قابلیت پیام رسانی از اپلیکیشن پلی استیشن و قرار گرفتن آن در اپی دیگر، به مذاق بسیاری از کاربران این اپ خوش نیامد. اما به هر حال، بخش سرگرمی های سونی تصمیم گرفته این دو را از هم جدا و از طریق آپدیت های متعدد از آن ها پشتیبانی کند. آخرین به روز رسانی های این دو هم امروز عرضه خواهد شد.

به گزارش آکاایران: اکانت رسمی توییتر بخش اروپایی پلی استیشن، اعلام کرده که در ساعت نامعلومی از امروز، به روز رسانی 3.20 برای این اپلیکیشن ها عرضه خواهد شد. این آپدیت جدید، عملکرد و کیفیت این اپلیکیشن ها را بهبود خواهد داد و چند ویژگی جدید به آن ها اضافه خواهد کرد.

کاربران، خواهان عملکرد بهتر این اپلیکیشن ها هستند، به خصوص بهبود عملکرد سیستم نوتیفیکشن ها که موجب رنجش کاربران شده. از زمان تقسیم اپلیکیشن پلی استیشن و جدا شدن بخش پیام رسانی، نوتیفیکشن های دریافت پیام های جدید برای بسیاری از کاربران، به غایت دیر اعلام می شود و این موضوع منجر به شکایت آنان شده.

بهبود کارایی، هر چند به نوبه خود خوب و مفید است، اما محوریت اصلی تمامی به روز رسانی های قبلی این دو اپلیکیشن بوده و کاربران خواستار ویژگی های بیشتری صرف نظر از استیکر های جدید هستند.

سونی هنوز جزئیات دقیق این آپدیت ها را مشخص نکرده و ما نمی دانیم بهبود عملکرد متوجه کدام یک از بخش ای این دو اپ خواهد بود و این ویژگی های جدید چه هستند. باید تا عرضه این به روز رسانی ها منتظر بمانیم.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ‫به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

‫به روز رسانی جدید اپلیکیشن های پلی استیشن امروز عرضه خواهند شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات