‫Doom روی کنسول ها با وضوح 1080p و سرعت ۶۰ فریم اجرا می شود‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫Doom روی کنسول ها با وضوح 1080p و سرعت ۶۰ فریم اجرا می شود‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫Doom روی کنسول ها با وضوح 1080p و سرعت ۶۰ فریم اجرا می شود‬
,بازی،doom,[categoriy]

آکاایران: ‫Doom روی کنسول ها با وضوح 1080p و سرعت ۶۰ فریم اجرا می شود‬

آکاایران: استودیوی بازی‌سازی id Software، سازنده‌ی مجموعه بازی‌های Doom و Quake، سرعت اجرا و وضوح تصویر شماره‌ی جدید Doom را روی کنسول‌ها مشخص کرده است. طبق گفته‌ی مسوولان این استودیوی بازی‌سازی، Doom قرار است روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان با وضوح تصویر 1080p و سرعت ۶۰ فریم در ثانیه اجرا شود.

به گزارش آکاایران: «بیلی خان» (Billy Khan)، برنامه‌نویس ارشد Doom در مصاحبه با وبلاگ بتسدا گفته است: “می‌خواهیم گیمرها را از چگونگی اجرای Doom و دیگر بازی‌هایی که با استفاده از موتورپایه‌ی id Tech 6 ساخته می‌شوند حیرت‌زده کنیم. بازی‌های ما در وضوح تصویر 1080p و سرعت ۶۰ فریم در ثانیه روی تمام پلتفرم‌ها اجرا می‌شوند و گرافیک شگفت‌انگیزی دارند، در حالی که بازی‌های دیگر حتی نمی‌توانند چنین کیفیت گرافیکی را در سرعت ۳۰ فریم در ثانیه داشته باشند.”

خان می‌گوید: “هدف‌مان این است که زیباترین بازی ممکن را در وضوح تصویر 1080p و سرعت ۶۰ فریم بسازیم.”

سازندگان Doom جدید حرفی از مشخصات نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی نزده‌اند، اما می‌توانیم مطمئن باشیم که بازی روی وضوح تصویر بیشتر از Full HD هم اجرا خواهد شد. برنامه‌نویس ارشد Doom به قابلیت‌های موتورپایه‌ی id Tech 6 هم اشاره کرده و گفته که امکانات گرافیکی جدید این موتور مثل «نورپردازی داینامیک» و «رندرینگ بر مبنای جنس اشیا» به طراحان بازی اجازه داده است تا زیباترین و واقعی‌ترین محیط ممکن را بسازند.

بسیاری از برنامه‌نویس‌های Doom جدید از اعضای سابق استودیوی Crytek هستند و روی موتورپایه‌ی CryEngine کار کرد‌ه‌اند.


منبع :

‫Doom روی کنسول ها با وضوح 1080p و سرعت ۶۰ فریم اجرا می شود‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات