‫وبسایت یوتوب و تاثیر چشمگیر آن بر میزان فروش بازی های ویدیویی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫وبسایت یوتوب و تاثیر چشمگیر آن بر میزان فروش بازی های ویدیویی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫وبسایت یوتوب و تاثیر چشمگیر آن بر میزان فروش بازی های ویدیویی‬
,Let's Play ,TotalBiscuit یوتوب, یوتوب گیمینگ,[categoriy]

آکاایران: ‫وبسایت یوتوب و تاثیر چشمگیر آن بر میزان فروش بازی های ویدیویی‬

آکاایران: در این دوره و زمانه، یوتوب به یکی از موثرترین وب سایت های جهان تبدیل شده که روز به روز به تعداد تولیدکنندگان محتوا و بازدیدکنندگان آن افزوده می شود. در این میان، بسیاری از طریق استریم زنده و نقد ویدیویی بازی ها، راهی کم دردسر و نسبتا آسان برای کسب درآمد پیدا کرده اند که می تواند زندگیشان را برای همیشه تغییر دهد.

به گزارش آکاایران: با این اوصاف، طبیعی است که با یک جستجوی ساده در وب سایت یوتوب، به محتویات بی شماری برای یک بازی ویدیویی دست خواهید یافت که از جمله آن ها می توان به ویدیوهای گیم پلی، آیتم های Let’s Play و نقدهای ویدیویی اشاره کرد. هر یک از این محتویات ویدیویی، ممکن است تاثیری شگرف روی عملکرد یک بازی از لحاظ فروش بگذارند. در همین حال و برخلاف رسانه های جمعی دیگر مانند تلویزیون، منتقدین یوتوب این فرصت را می یابند که نظرات خود را با کاربران به اشتراک بگذارند و دیگری خبری از تبلیغات سنتی نیست.

یک تریلر گیم پلی ساده، می تواند خریداران احتمالی را نسبت به تهیه بازی مجاب کند و یا رای آن ها را بزند. در تبلیغات سنتی، معمولا شاهد نمایش های سینماتیک و دستکاری شده از بازی هستیم، اما تریلر گیم پلی این فرصت را به مخاطب می دهد که حقیقت بازی را تماشا کند.

در حالی که اکثر بازی های امروزی، معمولا عنوانی قابل توجه از آب در می آیند و ارزش قیمتشان را دارند، اما کم هم پیش نمی آید که عناوینی برخلاف تصور عموم، در ارائه درست محتویات دلخواه سازندگان ناکام می مانند. در این صورت، نقدی ویدیویی که جوانب ضعیف یک عنوان را برای مخاطب بازگو می کند و توسط صدها هزار و گاه میلیون ها نفر دیده می شود، تاثیری چشمگیر در عملکرد آن بازی از منظر فروش دارد.

برای مثال می توان به جان بِین که طرفدارانش وی را با نام کاربری TotalBiscuit می شناسند، اشاره کرد. بین یکی از گیمرهای مطرح وبسایت یوتوب است که اخیرا سری نقدهای ویدیویی جدیدی در کانال خود راه اندازی کرده و نظرات خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد. بسیاری از نقدهای ویدیویی TotalBiscuit، بازدیدی صدها هزاری و یا میلیونی دارند که نشان دهنده تاثیر یوتوب بر جامعه گیمری است.

اما بین تنها فعال این حوزه نیست. در حالی که این مطلب نگاشته می شود، ده ها و بلکه صدها منتقد و گیمر دیگر در یوتوب حضور دارند که محتویات درخور توجه به صورت روزانه یا هفتگی برای مشترکین کانال خود فراهم می آورند. بازدیدکنندگان این کانال ها هم معمولا تصمیم خود را براساس نظرات آن منتقد یا گیمر اتخاذ می کنند.

منبع :

‫وبسایت یوتوب و تاثیر چشمگیر آن بر میزان فروش بازی های ویدیویی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات