‫گاو خشمگین؛ معرفی بازی Bull Simulator 3D‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫گاو خشمگین؛ معرفی بازی Bull Simulator 3D‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫گاو خشمگین؛ معرفی بازی Bull Simulator 3D‬
,Bull Simulator 3D ,Goat Simulator دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

آکاایران: ‫گاو خشمگین؛ معرفی بازی Bull Simulator 3D‬

آکاایران: شبیه ساز گاو … شبیه ساز گاو. هر چقدر هم که بلند بخوانید، چیزی از سختی هضمش کم نمی شود. کدام انسان دیوانه ای تصور کرده که شبیه سازی یک گاو می تواند سوژه جذابی برای گیمرها باشد؟!

به گزارش آکاایران: اما صبر کنید، این اولین باری نیست که به چنین سوژه احمقانه ای در دنیای بازی بر می خوریم. شبیه ساز بز پایه گذار موج بازی های این چنینی بود؛ بازی دیوانه واری که می توانستید در آن به یک بز تبدیل شوید و زمین و زمان را به هم بریزید. حالا که قرارگیری در نقش بز برای گیمرها این قدر جذابیت داشته، چرا یک گاو نر با شاخ های تیزش نتواند همان قدر محبوب و پرطرفدار باشد؟

,Bull Simulator 3D ,Goat Simulator دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

و چنین طرز فکری بود که استودیوی وردز موبایل را به توسعه Bull Simulator 3D واداشت. توسعه دهندگان نه چندان خلاق این بازی با اطمینان از الگوی جواب پس داده شبیه سازی حیوانات، همان تجربه شبیه ساز بز را این بار با یک گاو خشمگین تکرار کرده اند که البته در جذابیت آن شک و شبهه ای نیست.

محدودیت در جهان باز Bull Simulator معنایی ندارد. کنترل گاو را در دست بگیرید و هر کاری که دلتان می خواهد بکنید: به هر جنبنده ای شاخ بزنید، بسکتبال بازی کنید، با جت پک به این طرف و آن طرف بپرید و یک گاو به تمام معنا باشید!

,Bull Simulator 3D ,Goat Simulator دانلود اپلیکیشن اندروید, دانلود بازی ,[categoriy]

برای اینکه بازی هدفی به غیر از نابود کردن محیط هم داشته باشد، سازندگان 50 مأموریت در حالت تک نفره را برایش در نظر گرفته اند که البته انجام دادن یا ندادنشان تأثیری بر بازی نمی گذارد، Bull Simulator فقط برای این طراحی شده که از حس گاو بودن تان لذت ببرید.

اگر فرصت تجربه شبیه ساز بز 4 دلاری را نداشته اید، شاید شبیه ساز گاو رایگان بتواند فرصت خوبی برای آشنایی با این سبک بی قاعده جدید باشد. این بازی را می توانید هم اکنون در دستگاه های اندرویدی تجربه کنید.

  • Bull Simulator 3D
  • قیمت : رایگان
  • سازنده : Words Mobile
  • سیستم عامل : اندروید
  • حجم : 16.9 مگابایت

دانلود

  • گوگل پلی
  • لینک کمکی

منبع :

‫گاو خشمگین؛ معرفی بازی Bull Simulator 3D‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات