Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است
,[categoriy]

آکاایران: Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است

آکاایران «مایکل انسل» (Michel Ancel) سازنده ی بازی Beyond Good and Evil در صحبت هایی جدید به این موضوع اشاره کرده که قسمت دوم این عنوان همچنان دردست ساخت است.

به گزارش آکاایران

کار ساخت بازی Beyond Good and Evil 2 هنوز ادامه دارد، اما همچنان تاریخ عرضه ی این بازی مشخص نیست.

شرکت «یوبی سافت» (Ubisoft) می تواند با نمایش بخش های جدید از Beyond Good and Evil 2 در E3 آینده، کاربران را هیجان زده کند. قسمت اول این بازی که در سال ۲۰۰۳ راهی بازار شد امتیازهای بسیار خوبی به دست آورد، اما با فروش خوبی مواجه نشد. البته یوبی سافت در سال ۲۰۱۱ نسخه ی بازسازی شده ی این عنوان را هم راهی بازار کرد.

به تازگی «تیم شیفر» (Tim Schafer) سازنده ی بازی های The Secret of Monkey Island، Grim Fandango و Brütal Legend از استودیوی Double Fine در برنامه ای به نام Devs Play که خودش آن را درست می کند، از مایکل انسل درباره ی Beyond Good and Evil 2 سوال می پرسد. انسل درجواب شیفر می گوید: “شاید بهتر باشد همچنان قسمت اول را بازی کنید. قسمت اول آنقدر خوب بود که کار ما برای ساخت قسمت دوم بسیار سخت شده است. ما هنوز روی ساخت این بازی کار می کنیم، اما روند تولید به سختی ادامه پیدا می کند. از آنجایی که روی یک بازی دیگر هم کار می کنم، مدیریت دو بازی به صورت همزمان بسیار سخت است.”

,[categoriy]

مایکل انسل سازنده بازی Beyond Good and Evil و Rayman

لازم به ذکر است که مایکل انسل خالق مجموعه بازی های Rayman هم به شمار می رود و با ساخت نسخه ی بازسازی شده ی این مجموعه بازی ها، تحول بزرگی در دنیای بازی های کامپیوتری به وجود آورد.

منبع: Engadget

منبع :

Beyond Good and Evil 2 همچنان در دست ساخت است گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات