احتمالا جنگ ستارگان تا ژایان اکران اش 2 میلیارد دلار فروش خواهد داشت - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد احتمالا جنگ ستارگان تا ژایان اکران اش 2 میلیارد دلار فروش خواهد داشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

احتمالا جنگ ستارگان تا ژایان اکران اش 2 میلیارد دلار فروش خواهد داشت
,[categoriy]

آکاایران: احتمالا جنگ ستارگان تا ژایان اکران اش 2 میلیارد دلار فروش خواهد داشت

آکاایران قسمت هفتم جنگ ستارگان همچنان فروش خوبی دارد و تخمین زده می شود که تا پایان اکران اش ۲ میلیارد دلار در گیشه های دنیا فروش داشته باشد.

به گزارش آکاایران

حالا فقط ۱۷ میلیون دلار مانده تا فروش جنگ ستارگان به ۲ میلیارد دلار برسد.

فیلم Star Wars: The Force Awakens که قسمت هفتم این مجموعه است، این آخر هفته ۱۰٫۸ میلیون دلار در آمریکا و ۱۲٫۶ میلیون دلار در سایر کشورها فروش داشت که روی هم رفته ۱٫۹۸۳ میلیارد دلار فروش کلی را برای این فیلم در سرتاسر دنیا رقم زده است.

حالا فقط ۱۷ میلیون دلار مانده تا فروش جنگ ستارگان به ۲ میلیارد دلار برسد و Variety احتمال می دهد که فروش تا آخر هفته به ۲ میلیارد دلار هم برسد.

قسمت هفتم جنگ ستارگان تا حالا رکوردهای متعددی را به ثبت رسانده ولی هنوز از آواتار و تایتانیک که به ترتیب ۲٫۷۸ و ۲٫۱۹ میلیارد دلار در سطح جهانی بلیت فروختند، عقب است.

«جنگ ستارگان: نیرو برمی خیزد» علاوه بر این که فروش خیلی خوبی داشته، از طرف منتقدان هم بسیار تحسین شده است.

منبع: GameSpot

منبع :

احتمالا جنگ ستارگان تا ژایان اکران اش 2 میلیارد دلار فروش خواهد داشت گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات