عرضه ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عرضه ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

عرضه ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار
,[categoriy]

آکاایران: عرضه ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار

آکاایران استودیوی بازی سازی «هفت سنگ»، خبر از عرضه ی بازی معمایی «جدول و سودوکوی چکاد» در فروشگاه کافه بازار داده است. استودیوی هفت سنگ که از استودیوهای بازی سازی مستقل ایرانی است، بازی جدول و سودوکوی چکاد را با هدف تمرین ذهن بازی کننده ها ساخته است.

به گزارش آکاایران

جدول چکاد کمی با جدول های معمول، متفاوت است.

طبق گفته ی استودیوی هفت سنگ، برای ساخت بازی از سازندگان حرفه ای جدول کمک گرفته شده است. سازندگان این بازی می گویند جدول و سودکویی که ساخته اند، مکانیک ها و سیستم های اش را به سادگی به مخاطب آموزش می دهد و سپس او را به تدریج با مراحل و جدول های سخت تر محک می زند.

در حال حاضر بازی جدول و سودکوی چکاد، ۱۲۰ مرحله ی مختلف دارد؛ با این حال قرار است که هر هفته ۲۰ مرحله به این بازی اضافه شود.

جدولی که در بازی قرار دارد، کمی با جدول های معمول متفاوت است. بر خلاف جدول های متداولی که افراد باید حرف ها را خودشان حدس بزنند، در جدول چکاد، حرف های به هم ریخته در مقابل بازی کننده قرار می گیرد. سپس باید حرف ها را با توجه به سوالی که در جدول پرسیده شده، مرتب کرد.

برای اینکه حل جدول های پیچیده و مشکل ساده تر شود، مکانیکی هم برای گرفتن راهنمایی در بازی قرار داده شده است. بازی کننده می تواند با صرف امتیازهایی که دریافت کرده، برخی از خانه ها را کامل و جدول را حل کند.

می توانید در ادامه تصاویری از بازی جدول و سودوکوی چکاد را ببینید. برای دانلود جدول و سودوکوی چکاد به صفحه ی این بازی در کافه بازار بروید.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

 

منبع :

عرضه ی بازی جدول و سودوکوی چکاد روی کافه بازار گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات