دنباله ی پرومتئوس بدون بازیگرهای اصلی اش ساخته می شود - آکا

آکاایران: دنباله ی پرومتئوس بدون بازیگرهای اصلی اش ساخته می شود

آکاایران اگر فیلم علمی-تخیلی پرومتئوس (Prometheus) را دیده باشید، احتمالا می دانید که بیشتر شخصیت های این فیلم تا پایان آن دوام نمی آورند. با این حال، همان یکی دو بازیگری هم که در داستان زنده ماندند، ظاهرا در دنباله ی فیلم حضور نخواهند داشت.

به گزارش آکاایران

می توانیم به جرات بگوییم که هیچ کدام از عناصر پرومتئوس در دنباله اش وجود ندارند.

«نومی رپیس» (Noomi Rapace) که در فیلم پرومتئوس نقش اصلی را بر عهده داشت، برای بازی در دنباله ی این فیلم باز نخواهد گشت. این خبری است که «ریدلی اسکات»، کارگردان پرومتئوس و دنباله ی آن داده است. اسکات در مصاحبه ای که با خبرگزاری Daily Mail داشته است، با اشاره به اینکه نومی رپیس در دنباله ی فیلم حضور نخواهد داشت، گفت که حتی بقیه ی بازیگرهای فیلم را هم هنوز انتخاب نکرده اند.

یعنی ممکن است حتی «مایکل فاسبندر»، بازیگر نقش «دیوید» هم در دنباله ی پرومتئوس حضور نداشته باشد. حضور فاسبندر پیش از این در فیلم قطعی شده بود، اما ظاهرا قرار است فیلم به طور کلی عوض شود. در حال حاضر فیلم حتی اسم پرومتئوس را به یدک نمی کشد. در ابتدا قرار بود اسم فیلم پرومتئوس ۲ باشد، اما نام آن را به Alien: Covenant تغییر دادند.

دنباله ی پرومتئوس بدون بازیگرهای اصلی اش ساخته می شود - آکا

به طور کلی می توانیم به جرات بگوییم که هیچ کدام از عناصر پرومتئوس در دنباله اش وجود ندارند و کاملا واضح است که با دنباله ای برای مجموعه فیلم های بیگانه طرف هستیم. از سوی دیگر، قرار است یک دنباله هم مشخصا برای فیلم بیگانه (Alien) و توسط «نیل بلومکمپ»، کارگردان فیلم های منطقه ی ۹ و Elysium ساخته شود.

ریدلی اسکات حتی ساخت دنباله ی «بلید رانر» (Blade Runner) را هم به شخص دیگری سپرده است.

فیلم Alien: Covenant قرار است در روز ششم اکتبر سال ۲۰۱۷ میلادی اکران شود.

منبع: GameSpot

منبع :

تبلیغات