صنعت بازی های کامپیوتری سریع تر از بازی های کنسولی رشد می کند

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صنعت بازی های کامپیوتری سریع تر از بازی های کنسولی رشد می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: علاقه مندان به بازی های ویدئویی همواره بر سر بهترین پلت فرم برای بازی های ویدئویی جرو بحث می کنند؛ اما ظاهراً بازی های کامپیوتری برنده این رقابت محسوب می شوند.
صنعت بازی های کامپیوتری سریع تر از بازی های کنسولی رشد می کند
,بازی ویدئویی, کامپیوتر, کنسول بازی,[categoriy]

آکاایران: صنعت بازی های کامپیوتری سریع تر از بازی های کنسولی رشد می کند

شرکت‌های سازنده پلت‌فرم‌های بازی همواره ادعا می‌کنند پلت‌فرم آن‌ها بهتر از سایر پلت‌فرم‌ها است. بسیاری از افراد معتقدند از آنجا که شرکت‌های سازنده کنسول‌های بازی، هر نسل کنسول‌های جدیدی ارائه می‌کنند، بازی‌های کامپیوتری با رشد مداوم و تغییرات فناوری که معمولاً هم در سخت‌افزار و هم در نرم‌افزار مشاهده می‌شود، سازگارتر هستند. طبق یک تحقیق که توسط Jon Peddie انجام شده، ظاهراً بازی‌های کامپیوتری قوی‌تر هستند.

در نمودار بالا مشاهده می‌کنید که برای اولین بار از سال ۲۰۰۸ تاکنون، در سال ۲۰۱۴ سود حاصل از بازی‌های کامپیوتری از سود بازی‌های کنسولی بیشتر است. علاوه بر این، می‌توانید ببینید که سود کنسول‌ها هر سال بین ۲۰ الی ۲۵ میلیارد دلار کاملاً ثابت باقی مانده‌ است.

به گزارش آکاایران: علاوه بر این تحقیق و نمودار، مشخص شده بزرگ‌ترین گروه بازیکنان بازی‌های کامپیوتری، همان بازیکنان شورمند هستند و ۴۴ درصد از درآمد کل بازی‌های کامپیوتری از طریق این افراد به دست آمده است. جایگاه بعدی با ۳۰ درصد به بازیکنانی اختصاص داده شده که به عملکرد اهمیت می‌دهند و در جایگاه سوم با ۲۶ درصد، بازیکنان عادی قرار گرفته‌اند.
,بازی ویدئویی, کامپیوتر, کنسول بازی,[categoriy]
پیش‌بینی می‌شود بازار بازی‌های کامپیوتری که در حال حاضر ۲۱٫۵ میلیارد دلار سود دارد، رشد کند. در این گزارش سود سال ۲۰۱۶، ۲۲٫۵ و سود سال ۲۰۱۷، ۲۳٫۱ میلیارد دلار برآورد شده است.
 

منبع :

صنعت بازی های کامپیوتری سریع تر از بازی های کنسولی رشد می کند گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات