رکورد فوق العاده Super Mario Maker تنها در عرض یک هفته

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رکورد فوق العاده Super Mario Maker تنها در عرض یک هفته ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: قطعا بخشی از خاطرات کودکی تمام ما مربوط به گذراندن مراحل سخت و طاقت فرسای بازی ساده ای می شود بنام قارچ خور یا همان سوپر ماریوی معروف!
رکورد فوق العاده Super Mario Maker تنها در عرض یک هفته
,super mario, super mario maker, nintendo,[categoriy]

آکاایران: رکورد فوق العاده Super Mario Maker تنها در عرض یک هفته

حال سازندگان این بازی در نسخه جدید آن این قابلیت را به بازی اضافه کرده اند تا تمامی یوزرها  بتوانند به راحتی و با استفاده از خلاقیت خود مراحل این بازی را طراحی و آن‌را برروی سرورهای این بازی به اشتراک بگذارند تا دیگران نیز بتوانند از تجربه این مراحل لذت برده و این به این ترتیب تعداد بی‌شماری مرحله بوجود بیاید تا طرفدران این بازی هیچ‌گاه یکنواختی را تجربه نکنند.

حال در جدیدترین اطلاعات منتشر شده از بازی توسط شرکت نینتندو، تایید شده است در حالیکه کمتر از یک هفته از عرضه این بازی میگذرد بیش از یک میلیون مرحله مختلف توسط یوزرها برروی سرورهای این شرکت قرار گرفته‌ است که این تعداد روند رو به رشد فوق العاده سریعی را طی می‌کند.

به گزارش آکاایران: عنوان ‌‌Super Mario Maker هم اکنون به طور انحصاری برای کنسول ‌Wii U منتشر شده است.

منبع :

رکورد فوق العاده Super Mario Maker تنها در عرض یک هفته گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات