آکاایران: پس از معرفی شدن عنوان Attack On Titans که ساخته شده براساس انیمه و مانگایی بسیار معروف ژاپنی است بطور انحصاری برای کنسول های سونی یعنی PS3, PS4 و PS Vita، حال اخباری مبنی بر احتمال عرضه بازی برای کامپیوترهای شخصی و کنسولهای مایکروسافت به گوش می رسد.
احتمال عرضه Attack On Titans برای کامپیوترهای شخصی یا XOne وجود دارد

احتمال عرضه Attack On Titans برای کامپیوترهای شخصی یا XOne وجود دارد -آکاattack on titans

آکاایران: احتمال عرضه Attack On Titans برای کامپیوترهای شخصی یا XOne وجود دارد

هنگامی که در مراسم Tokyo Game Show از Koei Tecmo سوال شد آیا احتمال عرضه AOT برای پلتفورم‌های دیگر وجود دارد، پاسخ داد در حال حاضر تمرکز استودیو برروی عرضه بازی برروی پلتفورم‌های سونی و در محدوده ژاپن است اما رایزنی‌هایی مبنی بر عرضه بازی در کشورهای غربی نیز ضورت گرفته است.

او همچنین تایید کرد اگر طرفداران بازی خواهان تجربه آن برروی پلتفورم‌های دیگری همچون کامپیوترهای شخصی یا کنسولهای مایکروسافت همچون ‌Xbox One باشند، این استودیو شرایط موجود را بررسی کرده و به این ترتیب احتمال خارج شدن این بازی از انحصار پلتفورم‌های سونی بوجود آمد.

به گزارش آکاایران: همچنین در این مراسم گفته شد یکی از مشکلات پیش روی عرضه بازی تصمیم برای انتخاب فریم ریت بازیست، زیرا تیم سازنده بازی هنوز تصمیم نگرفته‌اند تا فریم ریت نسخه PS4 را همچون نسخه‌های PS Vita و PS3 برروی 30 فریم بر ثانیه تنظیم کنند یا با توجه به قدرتمندتر بودن این کنسول آن را به 60 فریم بر ثانیه ارتقا دهند.
 

 
 

منبع :

پلتفورم

تبلیغات