اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

کنترلر الایت Xbox One بطور جداگانه به فروش خواهد رسید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کنترلر الایت Xbox One بطور جداگانه به فروش خواهد رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: چندی پیش بود که خبر عرضه مدل الایت کنسول Xbox One با یک کنترلر جدید منتشر شد. حال تایید شده است کنترلر این باندل بطور جداگانه به فروش خواهد رسید.
کنترلر الایت Xbox One بطور جداگانه به فروش خواهد رسید
,micerosoft,xbox,xbox one,[categoriy]

آکاایران: کنترلر الایت Xbox One بطور جداگانه به فروش خواهد رسید

این کنترلر که مخصوص طرفداران هیلو و فورزا طراحی شده است، با قیمت 150 دلار از تاریخ 27 اکتبر برای فروش عرضه خواهد شد. فیل اسپنسر دررابطه با باندل الایت این کنسول گفته است علاوه بر یک هارد یک ترابایتی، شاهد پرفورمنس بهتری نیز در این کنسول خواهیم بود. او همچنین اضافه کرد:

"تصمیم این است تا همیشه یک پیشنهاد فوق‌العاده برای آن دسته از مشتری‌هایی که بدنبال تجربه بهترین‌ها هستند داشته باشیم. اگر شما هم‌اکنون از کنسول خود راضی هستید، من به شما توصیه نمیکنم تا با برهم زدن وضعیت خود و فروش XOne خود مدل جدید آن یعنی الایت را خریداری کنید.  زیرا هنوز بطور دقیق مشخص نشده است تفاوت پرفورمنس این دو کنسول تا چه اندازه است."
 

 

منبع :

کنترلر الایت Xbox One بطور جداگانه به فروش خواهد رسید گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات