تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: استودیو بازی سازی Quantic Dream امروز در صفحه توییتر خود اعلام کرد که تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ دو عنوان قبلی خود، یعنی Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد گردید.
تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد شد
,heavy rain, beyond: two souls, پلی استیشن 4,[categoriy]

آکاایران: تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد شد

این دو بازی در ابتدا تنها برای مناطق اروپایی و PAL تایید شدند، اما بعد از مدتی عرضه آن‌ها در آمریکای شمالی نیز تایید شد.

Heavy Rain و Beyond: Two Souls به صورت دیجیتالی و برای دانلود منتشر خواهند شد. همچنین باندلی از هر دو بازی هم به صورت فیزیکی و هم به صورت دیجیتالی ارائه می‌شود. قیمت بازی‌ها هنوز مشخص نگردیده است.
,heavy rain, beyond: two souls, پلی استیشن 4,[categoriy]
خبر عرضه این دو بازی برای کنسول پلی‌استیشن 4 برای اولین بار در ماه ژوئن اعلام شد. در حال حاضر ما اطلاعات زیادی از نسخه‌های جدید نداریم، هر چند گرافیک و جزئیات بهتری بر روی کنسول نسل جدید انتظار می‌رود. هیچ تریلری از هر دو بازی نیز تا به حال منتشر نشده است.

به گزارش آکاایران: اگر هنوز موفق به تجربه Heavy Rain و Beyond: Two Souls، دو تا از آخرین عناوین دیوید کیج، نشده‌اید، فرصت مناسبی است که این دو عنوان داستان‌محور را در نظر داشته باشید.
 

 

منبع :

تاریخ انتشار نسخه پلی استیشن ۴ بازی های Heavy Rain و Beyond: Two Souls به زودی مشخص خواهد شد گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات