loading...
آکاایران: کمپانی یوبی سافت در پاسخ به سوال کاربران در سایت بازی Rainbow Six Siege اعلام کرد که نسخه بتای بازی با کیفیت 1080p بر روی کنسول پلی استیشن 4 اجرا می شود، در حالی که کیفیت نسخه اکس باکس وان 0p خواهد بود...
پلی استیشن 4

آکاایران: نسخه بتا Rainbow Six Siege با کیفیت 1080P بر روی پلی استیشن 4 اجرا خواهد شد

از طرفی دیگر، کیفیت نسخه کامپیوتری بازی نیز در بازه 720p تا 1080p متغیر بوده و بستگی به قدرت سیستم دارد.

این آمار تنها مربوط به نسخه بتا بازی است و عملکرد نسخه نهایی می‌تواند بهتر از این باشد. یوبی‌سافت در این باره گفت:"ما همچنان در حال تلاش هستیم تا بیشترین بازده را از سخت‌افزار گرفته و بهترین کیفیت را ارائه دهیم. با نزدیک شدن به زمان عرضه بازی، اطلاعات بیشتری را در مورد رزولیشن بازی به اشتراک خواهیم گذاشت."

به گزارش آکاایران: بتای Rainbow Six Siege از تاریخ 2 مهر فعال شد و تا 6 مهر ادامه خواهد یافت. برای دریافت نسخه بتا، می‌بایست بازی را پیش‌خرید کرده و یا از طریقی کد نسخه بتا را دریافت کنید.

Rainbow Six Siege در ابتدا قرار بود در ماه اکتبر امسال عرضه شود، اما چندی پیش تاریخ عرضه بازی به ماه دسامبر(دی) تغییر یافت. یوبی‌سافت امید‌های زیادی به Siege بسته است، از آنجایی که این کمپانی در ماه می اعلام کرد که این بازی پتانسیل آن را دارد که به پرفروش‌ترین بازی شوتر اول شخص تاریخ این کمپانی تبدیل گردد. رئیس کل یوبی‌سافت، Yves Guillemot، ارزش تکرار بالای بازی را کلید موفقیت Rainbow Six Siege می‌داند.

 

منبع :

تبلیغات