loading...
آکاایران: Shuhei Yoshida، رئیس تمامی استودیو های بازی سازی سونی، گفته است که او دوست دارد عنوان بعدی سری Gran Turismo بر روی کنسول پلی استیشن ۴ از هدست های واقعیت مجازی کمپانی سونی پشتیبانی کند.
هدست واقعیت مجازی

آکاایران: یوشیدا خواستار پشتیبانی Gran Turismo 7 از هدست واقعیت مجازی پلی استیشن است

یوشیدا در مصاحبه‌ای با سایت Eurogamer در مورد دستگاه‌های گیمینگی که مناسب کنسول پلی‌استیشن 4 است، سخن گفت، با توجه به اینکه سونی در مراسم Tokyo Game Show امسال، از هدست واقعیت مجازی خود پرده‌برداری کرد.

او توضیح داد:"در آزمایش‌های بسیاری که انجام دادیم، بعضی از ژانر‌ها نتیجه خوبی داشتند، اتومبیل‌رانی یکی از همین ژانر‌ها بود. پس وقتی Gran Turismo 7برای پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود، دوست دارم که از تکنولوژی واقعیت مجازی پشتیبانی کند."

به گزارش آکاایران: هر چند که تا الان نسخه جدیدی از سری اتومبیل‌رانی Gran Turismo معرفی نشده است، اما کازونوری یامائوچی، رئیس استودیو Polyphony Digital و خالق این سری، چندی پیش اعلام کرد که Gran Turismo 7 تا قبل از سال 2017 برای کنسول پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

در ماه سپتامبر سال 2015 میلادی، دو سال پس از عرضه Gran Turismo 6 برای پلی‌استیشن 3، استودیو Polyphony ویرایشگر ساخت مسیر مسابقه را منتشر کرد. این ویرایشگر که GT6 Track Path Editor نام دارد، به کاربران اجازه می‌دهد تا از بین 4 محیط مختلف یکی را انتخاب کرده و مسیر مسابقه‌ای به دور آن بسازند.

سونی هنوز مشخص نکرده است که هدست واقعیت مجازی‌اش چه زمانی عرضه می‌شود. اندرو هاوس، مدیر برند پلی‌استیشن، گفته است که این هدست به عنوان یک پلتفورم گیمینگ جدید قیمت‌گذاری خواهد شد، اما او عدد خاصی را ذکر نکرد.
 

 

منبع :

تبلیغات