loading...
آکاایران: درحالیکه اطلاعات نسخه بعدی از سری بازی های Farcry روز گذشته در قالب شایعه منتشر شده بود، امروز یوبیسافت بطور رسمی این بازی را معرفی کرد.
عنوان Farcry Primal معرفی شد

آکاایران: عنوان Farcry Primal معرفی شد

یوبیسافت شرایط نسخه جدید را اینگونه شرح داد: "بازیکنان در نقش Takkar که آخرین بازمانده از گروه خود است بازی می‌کنند و در سرزمینی مربوط به هزاران سال قبل، به دنبال پیدا کردن راهی برای بقا و در امان ماندن از شر حیوانات وحشی و انسان‌های دیگر هستند. در این میان بازیکنان با کاراکترهای متفاوت و جذابی آشنا خواهند شد و نیاز دارند تا تمامی کارهای ابتدایی در راستای بقا مانند پیدا کرد غذا، شکار، درست کردن آتش، ساخت اسلحه و ابزار از وسایل ساده مانند سنگ یا استخوان انسان‌ها و حیوانات و... را انجام دهند."

تهیه کننده این نسخه، Dan Hay در مصاحبه‌ای بیان کرد: "یکی از مزایای سری Farcry این است که انعطاف‌پذیری بالایی برای داستان‌سرایی دارد و این امر به ما این اجازه را میدهد تا زمان رخ دادن حوادث بای را هرگونه که مایل هستیم انتخاب کنیم، به همین دلیل زمانی که ایده عصر حجر بیان شد، آن را با روی باز پذیرفتیم.

به گزارش آکاایران: کارگردان خلاق بازی Jean Christopher نیز اضافه کرد: "عصر حجر یک زمان بینظیر برای این فرانچایز محسوب میشود چرا کهFarcry معمولا بازیکنان را در یک محیط بزرگ با آزادی عمل بی‌نهایت قرار میدهد و عصر حجر دراقع اولین مرحله از شکل‌گیری انسان‌ متمدن است و تجربه شرایط آن زمان قطعا بی‌نظیر خواهد بود."

عنوان Farcry Primal در تاریخ 23 فوریه برای PS4، XOne و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد.

منبع :

تبلیغات