loading...
سونی به دنبال بازگرداندن Crash Bandicoot - آکا

آکاایران: سونی به دنبال بازگرداندن Crash Bandicoot

آکاایران «رندی فالک» (Randy Falk) از شرکت NECA که «اکشن فیگور» (Action Figure) برای بازی های مختلف شرکت سونی می سازد، گفته که سونی به دنبال بازگرداندن «کراش» (Crash Bandicoot) است.

به گزارش آکاایران

شایعات به عرضه ی قسمت جدید مجموعه بازی های Crash Bandicoot توسط سونی اشاره می کنند.

فالک در گفتگویی به این موضوع اشاره کرد که شرکت NECA تا این لحظه کارهای مختلفی با سونی انجام داده است. این شرکت قبلا مجسمه ی Kratos از بازی God of War III را تولید کرده بود و در آینده اکشن فیگور بازی Uncharted 4 را راهی بازار می کند. براساس گفته های فالک، سونی به دنبال بازگرداندن بازی کراش است و آن ها قصد دارند کارهای هیجان انگیزی درباره ی این عنوان انجام دهند.

در حالی که هنوز این خبرها تایید نشده ، شرکت سونی قبل از عرضه ی کنسول PS4 اشاره ای به عرضه ی بازی کراش کرده بود. حتی بسیاری از بازی کننده ها به شرکت اکتیویژن گفته بودند که شخصیت کراش را به بازی Tony Hawk’s Pro Skater 5 اضافه کند، اما این شرکت در جواب گفته بود که به دلیل مشکلات حقوقی نمی تواند چنین کاری انجام دهد. آیا سونی بار دیگر حق استفاده از نام کراش را از اکتیویژن خریداری کرده؟

سونی به دنبال بازگرداندن Crash Bandicoot - آکا

Shawn Layden رییس شعبه ی آمریکایی شرکت سونی

حتی مدتی پیش رییس شعبه ی آمریکایی شرکت سونی در مراسمی، تیشرتی پوشیده بود که روی آن تصویری از کراش وجود داشت. البته مدتی پیش بخش خاورمیانه ی سونی هم تصاویری از کراش منتشر کرده بود که شایعه ی عرضه ی مجدد این بازی توسط سونی را تقویت می کردند.

سونی به دنبال بازگرداندن Crash Bandicoot - آکا

تصویر منتشر شده از سوی بخش خاورمیانه ی سونی

مجموعه بازی های کراش از جمله عنوان های محبوب کنسول پلی استیشن ۱ بودند که توسط استودیوی ناتی داگ ساخته شده است. سونی سال های بعد حق نشر این بازی را به شرکت Vivendi Universal فروخت و در سال ۲۰۰۸ هم شرکت اکتیویژن حق نشر بازی را در اختیار گرفت.

هنوز مشخص نیست که آیا سونی بار دیگر حق ساخت بازی کراش را در اختیار گرفته یا خیر. شاید این بازی یکی از عنوان هایی باشد که این شرکت در E3 2016 آن را نشان می دهد.

سونی به دنبال بازگرداندن Crash Bandicoot - آکا

بازی Crash Bandicoot برای کنسول پلی استیشن۱

منبع: Gematsu

منبع :

تبلیغات