Heavy Rain و Beyond تا دو هفته ی آینده روی PS4 - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد Heavy Rain و Beyond تا دو هفته ی آینده روی PS4 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Heavy Rain و Beyond تا دو هفته ی آینده روی PS4
,[categoriy]

آکاایران: Heavy Rain و Beyond تا دو هفته ی آینده روی PS4

آکاایران استودیوی بازی سازی «کوانتیک دریم» (Quantic Dream)، تاریخ عرضه ی «باران شدید» (Heavy Rain) را برای کنسول پلی استیشن۴ مشخص کرده است. طبق گفته ی این استودیوی بازی سازی، باران شدید قرار است در روز اول مارس (۱۱ اسفند) برای پلی استیشن۴ عرضه شود.

به گزارش آکاایران

باران شدید و Beyond در ابتدا برای کنسول پلی استیشن۳ عرضه شده بودند.

در حالی که باران شدید قرار است فقط به صورت دیجیتالی در امریکای شمالی عرضه شود، این بازی نسخه ای دیسکی هم خواهد داشت. نسخه ی دیسکی باران شدید، به همراه بازی دیگر کوانتیک دریم یعنی Beyond: Two Souls در یک مجموعه عرضه خواهد شد.

برنامه ی عرضه ی باران شدید و Beyond در ریجن های مختلف از این قرار است:

اروپا، استرالیا و نیوزیلند در روز دوم مارس (۱۲ اسفند) نسخه ی دیسکی بازی را دریافت خواهند کرد. امریکای لاتین هم قرار است نسخه ی دیسکی بازی را دریافت کند. دیگر نقاط آسیا به غیر از ژاپن هم نسخه ی دیسکی را دریافت خواهند کرد. با این حال، مجموعه ی Beyond و باران شدید در امریکای شمالی عرضه نخواهد شد. کسانی که در ایالات متحده زندگی می کنند، فقط می توانند این دو بازی را به صورت جداگانه و دیجیتالی تهیه کنند. البته سونی گفته کسانی که Beyond را قبلا دیجیتالی خریداری کرده اند، به هنگام خرید باران شدید، بازی را کمی ارزان تر دریافت خواهند کرد.

,[categoriy]

هر دو بازی باران شدید و Beyond، در ابتدا برای کنسول پلی استیشن۳ عرضه شده بودند. دیوید کیج، کارگردان این دو بازی، از آن ها به عنوان «درام تعاملی» یا Interactive Drama یاد می کند؛ یعنی بیشتر شبیه به فیلم هایی هستند که بازی کننده ها در روند آن ها نقش دارند.

دیوید کیج در حال حاضر مشغول ساخت بازی بعدی خود برای کنسول پلی استیشن۴ به اسم «دیترویت» است.

منبع: Gematsu

منبع :

Heavy Rain و Beyond تا دو هفته ی آینده روی PS4 گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات